Autobusno stajalište Skradin Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Skradinu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
10:20
Zadar
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
11:15
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
11:45
Šibenik
Autotransport - Šibenik
11:45
Šibenik
Autotransport - Šibenik
11:45
Zadar
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
13:10
Metković
Croatia Bus - Zagreb
14:00
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
14:45
Split
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
16:00
Šibenik
Autotransport - Šibenik
16:00
Šibenik
Autotransport - Šibenik
16:20
Split
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
17:00
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
17:15
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
17:30
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
18:10
Zadar
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
19:40
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
19:45
Zadar
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
20:45
Šibenik
Autotransport - Šibenik
20:45
Šibenik
Autotransport - Šibenik
22:00
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
23:40
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:55 
06:25 
0h 30min 
 
 
Skradin - Šibenik
Odaberi i kupi
 
05:55 
06:25 
0h 30min 
2,92 EUR
 
Skradin - Šibenik
Odaberi i kupi
 
09:30 
13:10 
3h 40min 
 
 
Skradin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
09:30 
13:10 
3h 40min 
19,91 EUR
 
Skradin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(150,01 HRK)
 
10:20 
11:45 
1h 25min 
 
 
Skradin - Split
Odaberi i kupi
 
11:15 
17:15 
6h 0min 
 
 
Skradin - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
11:35 
14:45 
3h 10min 
 
 
Skradin - Plitvička Jezera
Odaberi i kupi
 
11:35 
12:30 
0h 55min 
10,35 EUR
 
Skradin - Zadar
Odaberi i kupi
 
12:50 
13:20 
0h 30min 
 
 
Skradin - Šibenik
Odaberi i kupi
 
12:50 
13:20 
0h 30min 
2,92 EUR
 
Skradin - Šibenik
Odaberi i kupi
 
13:45 
17:30 
3h 45min 
 
 
Skradin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
13:45 
17:30 
3h 45min 
17,25 EUR
 
Skradin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(129,97 HRK)
 
15:20 
16:20 
1h 0min 
10,35 EUR
 
Skradin - Zadar
Odaberi i kupi
 
15:20 
16:20 
1h 0min 
 
 
Skradin - Zadar
Odaberi i kupi
 
17:00 
17:30 
0h 30min 
2,92 EUR
 
Skradin - Šibenik
Odaberi i kupi
 
17:00 
17:30 
0h 30min 
 
 
Skradin - Šibenik
Odaberi i kupi
 
18:00 
22:00 
4h 0min 
17,25 EUR
 
Skradin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(129,97 HRK)
 
18:00 
22:00 
4h 0min 
 
 
Skradin - Zagreb
Odaberi i kupi
 
18:10 
19:45 
1h 35min 
 
 
Skradin - Split
Odaberi i kupi
 
19:40 
23:40 
4h 0min 
 
 
Skradin - Mostar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: