Autobusno stajalište Slano Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Slanom
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
04:15
Dubrovnik
Vincek - Varaždin
06:25
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
06:45
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
07:40
Ulcinj
Croatia Bus - Zagreb
08:37
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
08:37
Trsteno
Autotrans - Rijeka
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:45
Zenica
Croatia Bus - Zagreb
17:30
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
20:55
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
20:55
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
20:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:55
Split
Autotrans - Rijeka
20:55
Omiš
Autotrans - Rijeka
20:55
Makarska
Autotrans - Rijeka
20:55
Gradac
Autotrans - Rijeka
20:55
Ploče
Autotrans - Rijeka
20:55
Zadar
Autotrans - Rijeka
20:55
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:55
Trogir
Autotrans - Rijeka
22:00
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
23:50
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:47 
13:20 
7h 33min 
 
 
Slano - Zadar
Odaberi i kupi
 
06:05 
06:45 
0h 40min 
 
 
Slano - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
08:37 
20:30 
11h 53min 
359,00 HRK
 
Slano - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(47,65 EUR)
 
08:37 
19:49 
11h 12min 
334,00 HRK
 
Slano - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(44,33 EUR)
 
08:37 
12:23 
3h 46min 
19,70 EUR
 
Slano - Split
Odaberi i kupi
 
(148,43 HRK)
 
08:37 
11:52 
3h 15min 
130,00 HRK
 
Slano - Omiš
Odaberi i kupi
 
(17,25 EUR)
 
08:37 
11:22 
2h 45min 
116,00 HRK
 
Slano - Baška Voda
Odaberi i kupi
 
(15,4 EUR)
 
08:37 
10:18 
1h 41min 
89,00 HRK
 
Slano - Gradac
Odaberi i kupi
 
(11,81 EUR)
 
08:37 
11:07 
2h 30min 
14,60 EUR
 
Slano - Makarska
Odaberi i kupi
 
(110 HRK)
 
08:37 
09:53 
1h 16min 
7,50 EUR
 
Slano - Ploče
Odaberi i kupi
 
(56,51 HRK)
 
08:37 
15:56 
7h 19min 
230,00 HRK
 
Slano - Zadar
Odaberi i kupi
 
(30,53 EUR)
 
08:37 
15:03 
6h 26min 
196,00 HRK
 
Slano - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(26,01 EUR)
 
08:37 
14:30 
5h 53min 
188,00 HRK
 
Slano - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(24,95 EUR)
 
08:37 
13:29 
4h 52min 
151,00 HRK
 
Slano - Trogir
Odaberi i kupi
 
(20,04 EUR)
 
08:37 
10:59 
2h 22min 
108,00 HRK
 
Slano - Tučepi
Odaberi i kupi
 
(14,33 EUR)
 
08:37 
10:26 
1h 49min 
94,00 HRK
 
Slano - Zaostrog
Odaberi i kupi
 
(12,48 EUR)
 
08:37 
11:27 
2h 50min 
116,00 HRK
 
Slano - Donja Brela
Odaberi i kupi
 
(15,4 EUR)
 
08:37 
10:31 
1h 54min 
98,00 HRK
 
Slano - Drvenik (Gradac)
Odaberi i kupi
 
(13,01 EUR)
 
08:37 
08:48 
0h 11min 
20,00 HRK
 
Slano - Doli
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
 
08:55 
17:30 
8h 35min 
 
 
Slano - Zagreb
Odaberi i kupi
 
11:47 
19:15 
7h 28min 
 
 
Slano - Zadar
Odaberi i kupi
 
13:05 
22:00 
8h 55min 
 
 
Slano - Zagreb
Odaberi i kupi
 
13:40 
14:30 
0h 50min 
 
 
Slano - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
15:15 
15:45 
0h 30min 
 
 
Slano - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
16:30 
23:50 
7h 20min 
 
 
Slano - Zenica
Odaberi i kupi
 
17:40 
18:30 
0h 50min 
 
 
Slano - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
17:45 
07:40 
13h 55min 
 
 
Slano - Vinkovci
Odaberi i kupi
 
18:40 
04:15 
9h 35min 
 
 
Slano - Zagreb
Odaberi i kupi
 
20:55 
21:43 
0h 48min 
5,00 EUR
 
Slano - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
21:39 
06:25 
8h 46min 
 
 
Slano - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
 
odabir države: