Slavonija Bus Flixbus vozni red

Novi Grad 26a
Velika Kopanica
tel: +385 35 475 300
tel: +385 35 415 165
 
na dan:
 
POL.
DOL.
 
 
00:35 
01:45 
1h 10min 
 
7,83 EUR
 
Novska - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(59 HRK)
 
02:00 
05:30 
3h 30min 
 
14,47 EUR
 
Zagreb - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(109,02 HRK)
 
02:00 
08:05 
6h 5min 
 
25,08 EUR
 
Zagreb - Split
Odaberi i kupi
 
 
(188,97 HRK)
 
05:30 
05:44 
0h 14min 
 
5,31 EUR
 
Zadar - Sukošan
Odaberi i kupi
 
 
(40,01 HRK)
 
05:30 
08:05 
2h 35min 
 
15,79 EUR
 
Zadar - Split
Odaberi i kupi
 
 
(118,97 HRK)
 
05:35 
06:35 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Šamac - Slavonski Brod
 
 
 
 
 
06:35 
13:30 
6h 55min 
 
 
 
Gornja Vrba - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
06:40 
07:40 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Šamac - Slavonski Brod
 
 
 
 
 
06:50 
07:50 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Brod - Slavonski Šamac
 
 
 
 
 
07:00 
09:45 
2h 45min 
 
10,62 EUR
 
Slavonski Brod - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(80,02 HRK)
 
07:00 
13:30 
6h 30min 
 
27,87 EUR
 
Slavonski Brod - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(209,99 HRK)
 
08:10 
09:45 
1h 35min 
 
8,63 EUR
 
Novska - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(65,02 HRK)
 
08:30 
08:37 
0h 7min 
 
1,86 EUR
 
Biograd na moru - Sveti Filip i Jakov
Odaberi i kupi
 
 
(14,01 HRK)
 
08:30 
08:48 
0h 18min 
 
2,12 EUR
 
Biograd na moru - Sukošan
Odaberi i kupi
 
 
(15,97 HRK)
 
08:30 
09:10 
0h 40min 
 
2,92 EUR
 
Biograd na moru - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(22 HRK)
 
08:30 
13:00 
4h 30min 
 
17,25 EUR
 
Biograd na moru - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(129,97 HRK)
 
08:30 
13:00 
4h 30min 
 
 
 
Biograd na moru - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
 
 
08:48 
09:10 
0h 22min 
 
2,12 EUR
 
Sukošan - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(15,97 HRK)
 
09:10 
11:25 
2h 15min 
 
 
 
Virovitica - Osijek
Odaberi i kupi
 
 
 
 
09:30 
13:00 
3h 30min 
 
14,47 EUR
 
Zadar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(109,02 HRK)
 
09:45 
10:45 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Brod - Slavonski Šamac
 
 
 
 
 
10:00 
13:30 
3h 30min 
 
14,47 EUR
 
Zagreb - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
(109,02 HRK)
 
11:00 
12:00 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Šamac - Slavonski Brod
 
 
 
 
 
12:00 
13:00 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Brod - Slavonski Šamac
 
 
 
 
 
13:30 
14:30 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Brod - Slavonski Šamac
 
 
 
 
 
13:30 
14:30 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Šamac - Slavonski Brod
 
 
 
 
 
14:30 
18:15 
3h 45min 
 
14,47 EUR
 
Zadar - Zagreb
Odaberi i kupi
 
 
(109,02 HRK)
 
14:30 
20:50 
6h 20min 
 
28,93 EUR
 
Zadar - Slavonski Brod
Odaberi i kupi
 
 
(217,97 HRK)
 
14:30 
21:00 
6h 30min 
 
 
 
Zadar - Gornja Vrba
Odaberi i kupi
 
 
 
 
15:20 
16:20 
1h 0min 
 
 
 
Slavonski Brod - Slavonski Šamac
 
 
 
 
 
 
odabir države: