Autobusno stajalište Šmrika Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Šmriki
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:28
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
06:28
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
06:29
Rijeka
Autotrans - Rijeka
06:29
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:00
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:00
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
07:00
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
07:00
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
07:00
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
07:00
Senj
Autotrans - Rijeka
07:28
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
07:28
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
08:00
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
08:00
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
08:00
Senj
Autotrans - Rijeka
08:00
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
08:00
Pag
Autotrans - Rijeka
08:00
Pag
Autotrans - Rijeka
08:00
Rab
Autotrans - Rijeka
08:00
Rab
Autotrans - Rijeka
08:00
Barbat (Rab)
Autotrans - Rijeka
08:00
Barbat (Rab)
Autotrans - Rijeka
09:05
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
09:05
Gospić
Autotrans - Rijeka
09:05
Otočac
Autotrans - Rijeka
09:05
Senj
Autotrans - Rijeka
09:05
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
09:05
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
09:28
Rijeka
Autotrans - Rijeka
09:28
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:00
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:00
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
10:00
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
10:00
Senj
Autotrans - Rijeka
11:59
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:59
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
11:59
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:00
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
12:00
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
12:59
Rijeka
Autotrans - Rijeka
12:59
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:59
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:00
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
13:00
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
13:52
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:52
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:15
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:15
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:15
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
14:15
Senj
Autotrans - Rijeka
14:27
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:27
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:27
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:44
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:44
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:45
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:45
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
15:24
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
15:24
Senj
Autotrans - Rijeka
15:24
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:24
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:44
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:44
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:44
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:44
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:05
Split
Autotrans - Rijeka
17:05
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:05
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:05
Senj
Autotrans - Rijeka
17:05
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
17:05
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:05
Vodice
Autotrans - Rijeka
17:05
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:05
Pirovac
Autotrans - Rijeka
17:05
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
17:05
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:05
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
17:05
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
18:29
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:29
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:29
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
19:29
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:03
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:03
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
20:03
Senj
Autotrans - Rijeka
20:03
Split
Autotrans - Rijeka
20:03
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:03
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
20:03
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
20:03
Zadar
Autotrans - Rijeka
20:03
Pirovac
Autotrans - Rijeka
20:03
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:03
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:03
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
20:07
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:07
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:44
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:44
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
22:33
Split
Autotrans - Rijeka
22:33
Otočac
Autotrans - Rijeka
22:33
Gospić
Autotrans - Rijeka
22:33
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
22:33
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
22:33
Senj
Autotrans - Rijeka
22:33
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
22:33
Šibenik
Autotrans - Rijeka
22:33
Vodice
Autotrans - Rijeka
22:33
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
22:33
Pirovac
Autotrans - Rijeka
22:33
Zadar
Autotrans - Rijeka
22:33
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
22:33
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:28 
06:35 
0h 7min 
20,00 HRK
 
Šmrika - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
06:28 
06:55 
0h 27min 
39,00 HRK
 
Šmrika - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
06:28 
09:25 
2h 57min 
121,00 HRK
 
Šmrika - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(16,06 EUR)
06:29 
06:44 
0h 15min 
32,00 HRK
 
Šmrika - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
06:29 
06:55 
0h 26min 
38,00 HRK
 
Šmrika - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
06:29 
07:20 
0h 51min 
50,00 HRK
 
Šmrika - Senj
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
07:00 
07:29 
0h 29min 
39,00 HRK
 
Šmrika - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
07:00 
07:29 
0h 29min 
39,00 HRK
 
Šmrika - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
07:00 
07:08 
0h 8min 
20,00 HRK
 
Šmrika - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:00 
07:08 
0h 8min 
20,00 HRK
 
Šmrika - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:00 
10:15 
3h 15min 
121,00 HRK
 
Šmrika - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(16,06 EUR)
07:28 
11:10 
3h 42min 
121,00 HRK
 
Šmrika - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(16,06 EUR)
07:28 
07:36 
0h 8min 
20,00 HRK
 
Šmrika - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:28 
08:05 
0h 37min 
39,00 HRK
 
Šmrika - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
08:00 
08:29 
0h 29min 
39,00 HRK
 
Šmrika - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
08:00 
08:08 
0h 8min 
20,00 HRK
 
Šmrika - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
09:05 
09:13 
0h 8min 
20,00 HRK
 
Šmrika - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
09:05 
09:34 
0h 29min 
39,00 HRK
 
Šmrika - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
09:05 
12:40 
3h 35min 
121,00 HRK
 
Šmrika - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(16,06 EUR)
09:28 
18:28 
9h 0min 
278,00 HRK
 
Šmrika - Makarska
Odaberi i kupi
 
(36,9 EUR)
09:28 
14:50 
5h 22min 
191,00 HRK
 
Šmrika - Vodice (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(25,35 EUR)
09:28 
15:24 
5h 56min 
209,00 HRK
 
Šmrika - Žaborić
Odaberi i kupi
 
(27,74 EUR)
09:28 
09:41 
0h 13min 
32,00 HRK
 
Šmrika - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
09:28 
10:18 
0h 50min 
50,00 HRK
 
Šmrika - Senj
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
09:28 
09:54 
0h 26min 
38,00 HRK
 
Šmrika - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
09:28 
10:51 
1h 23min 
69,00 HRK
 
Šmrika - Ažić Lokva
Odaberi i kupi
 
(9,16 EUR)
09:28 
12:22 
2h 54min 
113,00 HRK
 
Šmrika - Šibuljine
Odaberi i kupi
 
(15 EUR)
09:28 
12:31 
3h 3min 
124,00 HRK
 
Šmrika - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
09:28 
13:38 
4h 10min 
147,00 HRK
 
Šmrika - Zadar
Odaberi i kupi
 
(19,51 EUR)
09:28 
14:38 
5h 10min 
184,00 HRK
 
Šmrika - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(24,42 EUR)
 
 
 
odabir države: