Autobusni kolodvor Split vozni red

Obala kneza Domagoja 12
tel 1: 060 327 777 (naplatno/extra charge)
tel 2: +385 21 338 469
radno vrijeme: 5:30 - 22:00
 
Blizina gradske luke i željezničkog kolodvora omogućava autobusnom kolodvoru Split odličnu povezanost te lagan transfer putnika. Autobusnim linijama "2", "37" i "38" kolodvor je povezan sa zračnom lukom.
 
  -> Povoljan smještaj u Splitu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
00:10
Zagreb
Delminium travel - Solin
01:00
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
01:00
Blato
Autotrans - Rijeka
01:00
Smokvica
Autotrans - Rijeka
01:00
Čara
Autotrans - Rijeka
01:00
Pupnat
Autotrans - Rijeka
01:00
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
01:00
Orebić (ferry port)
Autotrans - Rijeka
01:00
Potomje
Autotrans - Rijeka
01:00
Janjina
Autotrans - Rijeka
01:00
Putniković
Autotrans - Rijeka
01:00
Korčula
Autotrans - Rijeka
01:00
Rogotin
Autotrans - Rijeka
01:00
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
01:20
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
02:00
Dubrovnik
Samoborček - Samobor
02:35
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
02:35
Karlovac
Croatia Bus - Zagreb
03:45
Zagreb
Samoborček - Samobor
03:45
Gospić
Samoborček - Samobor
04:15
Dubrovnik
Vincek - Varaždin
05:00
Zagreb
Vincek - Varaždin
06:10
Imotski
Lubina Busfahrten - Stuttgart
06:25
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
06:30
Otok (Sinj)
Litre tours - Sinj
06:45
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
07:00
Dubrovnik
Samoborček - Samobor
07:00
Skopje
Hafet-Tours - Tetovo
07:05
Vrlika
Litre tours - Sinj
07:15
Otok (Sinj)
Litre tours - Sinj
07:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
07:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
08:00
Makarska
Promet Makarska - Makarska
08:00
Gradac
Promet Makarska - Makarska
08:00
Imotski
Croatia Bus - Zagreb
08:00
Metković
Promet Makarska - Makarska
08:00
Zagreb
Samoborček - Samobor
08:05
Osijek
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:05
Đakovo
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:05
Osijek
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:05
Slavonski Brod
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:05
Zadar
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:05
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:30
Otok (Sinj)
Litre tours - Sinj
08:40
Omiš
Promet - Split
08:40
Knin
Promet - Sinj
08:50
Makarska
Promet Makarska - Makarska
08:50
Makarska
Promet Makarska - Makarska
09:15
Zagreb
Vincek - Varaždin
09:34
Drage
Čazmatrans Promet - Čazma
09:34
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
09:34
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
09:34
Primošten
Čazmatrans Promet - Čazma
09:34
Biograd na moru
Čazmatrans Promet - Čazma
09:34
Vodice
Čazmatrans Promet - Čazma
09:34
Trogir
Čazmatrans Promet - Čazma
09:40
Omiš
Promet - Split
09:40
Sinj
Litre tours - Sinj
09:45
Cista Provo
FlixBus
10:05
Osijek
Autotrans - Rijeka
10:05
Đakovo
Autotrans - Rijeka
10:05
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
10:05
Podorljak
Autotrans - Rijeka
10:05
Marina
Autotrans - Rijeka
10:05
Trogir
Autotrans - Rijeka
10:05
Solin
Autotrans - Rijeka
10:05
Primošten
Autotrans - Rijeka
10:05
Drage
Autotrans - Rijeka
10:05
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:05
Nova Gradiška
Autotrans - Rijeka
10:05
Bibinje
Autotrans - Rijeka
10:05
Seget
Autotrans - Rijeka
10:05
Šibenik
Autotrans - Rijeka
10:05
Prosika
Autotrans - Rijeka
10:05
Belišće
Panturist - Osijek
10:05
Slavonski Brod
Autotrans - Rijeka
10:05
Sukošan
Autotrans - Rijeka
10:05
Turanj
Autotrans - Rijeka
10:05
Pirovac
Autotrans - Rijeka
10:05
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
10:05
Vodice
Autotrans - Rijeka
10:05
Brodarica
Autotrans - Rijeka
10:05
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
10:05
Zadar
Autotrans - Rijeka
10:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:10
Zadar
Antonio tours - Pag
10:10
Novalja
Antonio tours - Pag
10:40
Omiš
Promet - Split
10:45
Makarska
Promet Makarska - Makarska
10:45
Makarska
Promet Makarska - Makarska
11:00
Mostar
Globtour - Međugorje
11:15
Otok (Sinj)
Litre tours - Sinj
11:40
Omiš
Promet - Split
11:45
Zadar
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
11:45
Zadar
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
11:45
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
11:45
Imotski
Croatia Bus - Zagreb
12:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
12:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
12:23
Makarska
Autotrans - Rijeka
12:23
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
12:23
Omiš
Autotrans - Rijeka
12:23
Dugi Rat
Autotrans - Rijeka
12:23
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
12:23
Orašac
Autotrans - Rijeka
12:23
Trsteno
Autotrans - Rijeka
12:23
Slano
Autotrans - Rijeka
12:23
Ston (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:23
Ploče
Autotrans - Rijeka
12:23
Gradac
Autotrans - Rijeka
12:23
Rogotin
Autotrans - Rijeka
12:23
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:23
Brist
Autotrans - Rijeka
12:23
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
12:23
Drvenik (Gradac)
Autotrans - Rijeka
12:23
Duba
Autotrans - Rijeka
12:23
Živogošće
Autotrans - Rijeka
12:23
Igrane
Autotrans - Rijeka
12:23
Podgora
Autotrans - Rijeka
12:23
Tučepi
Autotrans - Rijeka
12:23
Krvavice
Autotrans - Rijeka
12:23
Promajna
Autotrans - Rijeka
12:23
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
12:23
Dubac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:23
Mimice
Autotrans - Rijeka
12:23
Ruskamen
Autotrans - Rijeka
12:23
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
12:23
Doli
Autotrans - Rijeka
12:25
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
12:25
Karlovac
Croatia Bus - Zagreb
12:45
Zadar
Autotransport - Šibenik
12:45
Biograd na moru
Autotransport - Šibenik
12:45
Vodice
Autotransport - Šibenik
12:45
Zadar
Autotransport - Šibenik
12:45
Drage
Autotransport - Šibenik
12:50
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
13:05
Zadar
Antonio tours - Pag
13:10
Metković
Croatia Bus - Zagreb
13:15
Otok (Sinj)
Litre tours - Sinj
13:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
13:20
Knin
Promet - Sinj
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:30
Sarajevo
Croatia Bus - Zagreb
13:30
Sarajevo
Globtour - Međugorje
13:30
Travnik
Globtour - Međugorje
13:30
Livno
Globtour - Međugorje
13:35
Biograd na moru
Čazmatrans Promet - Čazma
13:35
Primošten
Čazmatrans Promet - Čazma
13:35
Vodice
Čazmatrans Promet - Čazma
13:35
Trogir
Čazmatrans Promet - Čazma
13:35
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
13:35
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:35
Drage
Čazmatrans Promet - Čazma
13:45
Makarska
Promet Makarska - Makarska
14:05
Zagreb
Vincek - Varaždin
14:05
Zagreb
Vincek - Varaždin
14:10
Travnik
Jelinak - Zagreb
14:10
Tomislavgrad
Jelinak - Zagreb
14:10
Žepče
Jelinak - Zagreb
14:15
Zagreb
Samoborček - Samobor
14:15
Otok (Sinj)
Litre tours - Sinj
14:15
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
14:45
Imotski
Delminium travel - Solin
14:45
Primošten (raskršće)
Samoborček - Samobor
14:45
Trogir
Samoborček - Samobor
14:45
Zagreb
Samoborček - Samobor
14:45
Šibenik
Samoborček - Samobor
15:00
Cista Provo
FlixBus
15:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
15:15
Mostar
Globtour - Međugorje
15:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
15:30
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
15:30
Šibenik
Čazmatrans Promet - Čazma
15:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:30
Trogir
Čazmatrans Promet - Čazma
15:30
Vodice
Čazmatrans Promet - Čazma
15:30
Primošten
Čazmatrans Promet - Čazma
15:30
Biograd na moru
Čazmatrans Promet - Čazma
15:30
Zagreb
Čazmatrans Promet - Čazma
15:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:40
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
15:40
Gradac
Čazmatrans Promet - Čazma
15:40
Makarska
Čazmatrans Promet - Čazma
15:45
Vrlika
Litre tours - Sinj
15:45
Sinj
Litre tours - Sinj
16:05
Zagreb
Vincek - Varaždin
16:05
Zagreb
Vincek - Varaždin
16:30
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
16:30
Imotski
Croatia Bus - Zagreb
16:40
Posedarje
Autotrans - Rijeka
16:40
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
16:40
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
16:40
Solin
Autotrans - Rijeka
16:40
Senj
Autotrans - Rijeka
16:40
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Karlobag
Autotrans - Rijeka
16:40
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
16:40
Trogir
Autotrans - Rijeka
16:40
Marina
Autotrans - Rijeka
16:40
Podorljak
Autotrans - Rijeka
16:40
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
16:40
Sv. Marko
Autotrans - Rijeka
16:40
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
16:40
Ažić Lokva
Autotrans - Rijeka
16:40
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Drage
Autotrans - Rijeka
16:40
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
16:40
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
16:40
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
16:40
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
16:40
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
16:40
Kalić
Autotrans - Rijeka
16:40
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
16:40
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Šibenik
Autotrans - Rijeka
16:40
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
16:40
Brodarica
Autotrans - Rijeka
16:40
Pirovac
Autotrans - Rijeka
16:40
Turanj
Autotrans - Rijeka
16:40
Sukošan
Autotrans - Rijeka
16:40
Prosika
Autotrans - Rijeka
16:40
Opatija
Autotrans - Rijeka
16:40
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:40
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Bakarac
Autotrans - Rijeka
16:40
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:40
Šmrika
Autotrans - Rijeka
16:40
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Dramalj
Autotrans - Rijeka
16:40
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:40
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:40
Marčana
Autotrans - Rijeka
16:40
Barban
Autotrans - Rijeka
16:40
Vozilići
Autotrans - Rijeka
16:40
Plomin
Autotrans - Rijeka
16:40
Mošćenička Draga
Autotrans - Rijeka
16:40
Rovinj
Autotrans - Rijeka
16:40
Pula
Autotrans - Rijeka
16:40
Labin
Autotrans - Rijeka
16:40
Lovran
Autotrans - Rijeka
16:40
Sinj
Litre tours - Sinj
16:40
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
16:40
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
16:40
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
16:40
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
16:40
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
16:40
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Žaborić
Autotrans - Rijeka
16:40
Šparadići
Autotrans - Rijeka
16:40
Bilo
Autotrans - Rijeka
16:40
Dolac
Autotrans - Rijeka
16:40
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:40
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
16:40
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
16:40
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
16:45
Usora
Jelinak - Zagreb
16:50
Knin
Promet - Sinj
16:50
Zagreb
Samoborček - Samobor
16:50
Zagreb
Samoborček - Samobor
16:50
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
16:50
Šibenik
Samoborček - Samobor
16:50
Trogir
Samoborček - Samobor
17:00
Travnik
TransTurist - Tuzla
17:00
Livno
TransTurist - Tuzla
17:00
Tuzla
TransTurist - Tuzla
17:00
Žepče
TransTurist - Tuzla
17:00
Tuzla
TransTurist - Tuzla
17:15
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
17:30
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
17:35
Otok (Sinj)
Litre tours - Sinj
17:45
Zadar
Jelinak - Zagreb
17:45
Makarska
Promet Makarska - Makarska
17:45
Makarska
Promet Makarska - Makarska
18:00
Sarajevo
Centrotrans - Sarajevo
18:00
Sarajevo
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:00
Mostar
Centrotrans - Sarajevo
18:05
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
18:05
Podorljak
Autotrans - Rijeka
18:05
Marina
Autotrans - Rijeka
18:05
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:05
Solin
Autotrans - Rijeka
18:05
Primošten
Autotrans - Rijeka
18:05
Drage
Autotrans - Rijeka
18:05
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:05
Seget
Autotrans - Rijeka
18:05
Bibinje
Autotrans - Rijeka
18:05
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:05
Šibenik
Autotrans - Rijeka
18:05
Prosika
Autotrans - Rijeka
18:05
Sukošan
Autotrans - Rijeka
18:05
Turanj
Autotrans - Rijeka
18:05
Pirovac
Autotrans - Rijeka
18:05
Vodice
Autotrans - Rijeka
18:05
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
18:05
Brodarica
Autotrans - Rijeka
18:05
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
18:10
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
18:15
Makarska
Promet Makarska - Makarska
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
18:35
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
18:35
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
19:00
Dubrovnik
Promet Makarska - Makarska
19:00
Gradac
Promet Makarska - Makarska
19:10
Zagreb
Delminium travel - Solin
19:10
Zagreb
Delminium travel - Solin
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:20
Metković
Promet Makarska - Makarska
19:20
Makarska
Promet Makarska - Makarska
19:20
Gradac
Promet Makarska - Makarska
19:45
Zadar
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
19:45
Zadar
Prijevoz Knežević - Plitvička jezera
20:00
Varaždin
AP - Varaždin
20:00
Šibenik
AP - Varaždin
20:00
Zadar
AP - Varaždin
20:00
Zagreb
AP - Varaždin
20:00
Karlovac
AP - Varaždin
20:00
Varaždin
AP - Varaždin
20:00
Biograd na moru
AP - Varaždin
20:00
Primošten
AP - Varaždin
20:00
Plitvička Jezera
AP - Varaždin
20:00
Trogir
AP - Varaždin
20:00
Vodice
AP - Varaždin
20:15
Sinj
Litre tours - Sinj
20:30
Imotski
Čagalj tours - Omiš
20:36
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
20:36
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
20:36
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
20:36
Dolac
Autotrans - Rijeka
20:36
Bilo
Autotrans - Rijeka
20:36
Šparadići
Autotrans - Rijeka
20:36
Žaborić
Autotrans - Rijeka
20:36
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
20:36
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
20:36
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
20:36
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
20:36
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
20:36
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
20:36
Posedarje
Autotrans - Rijeka
20:36
Primošten
Autotrans - Rijeka
20:36
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
20:36
Solin
Autotrans - Rijeka
20:36
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
20:36
Karlobag
Autotrans - Rijeka
20:36
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Senj
Autotrans - Rijeka
20:36
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:36
Marina
Autotrans - Rijeka
20:36
Podorljak
Autotrans - Rijeka
20:36
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
20:36
Ažić Lokva
Autotrans - Rijeka
20:36
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
20:36
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Drage
Autotrans - Rijeka
20:36
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
20:36
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
20:36
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
20:36
Kalić
Autotrans - Rijeka
20:36
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
20:36
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
20:36
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
20:36
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Šmrika
Autotrans - Rijeka
20:36
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:36
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:36
Bakarac
Autotrans - Rijeka
20:36
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:36
Dramalj
Autotrans - Rijeka
20:36
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:36
Zadar
Autotrans - Rijeka
20:36
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:36
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:36
Prosika
Autotrans - Rijeka
20:36
Turanj
Autotrans - Rijeka
20:36
Sukošan
Autotrans - Rijeka
20:36
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
20:36
Brodarica
Autotrans - Rijeka
20:36
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
20:36
Vodice
Autotrans - Rijeka
20:36
Pirovac
Autotrans - Rijeka
20:50
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
21:00
Rijeka
Brioni - Pula
21:00
Zadar
Brioni - Pula
21:00
Pula
Brioni - Pula
21:00
Šibenik
Brioni - Pula
21:00
Trogir
Brioni - Pula
21:00
Biograd na moru
Brioni - Pula
21:00
Pula
Brioni - Pula
21:15
Mostar
Globtour - Međugorje
21:15
Mostar
Globtour - Međugorje
21:15
Sarajevo
Globtour - Međugorje
22:00
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
22:10
Zagreb
Delminium travel - Solin
22:30
Zagreb
Promet Makarska - Makarska
22:40
Zagreb
Samoborček - Samobor
22:40
Primošten (raskršće)
Samoborček - Samobor
22:40
Zagreb
Samoborček - Samobor
22:40
Šibenik
Samoborček - Samobor
22:40
Dubrovnik
Vincek - Varaždin
22:40
Trogir
Samoborček - Samobor
23:00
Makarska
Promet Makarska - Makarska
23:05
Zagreb
Vincek - Varaždin
23:05
Zagreb
Vincek - Varaždin
23:14
Bakar (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:14
Bakarac
Autotrans - Rijeka
23:14
Rijeka
Autotrans - Rijeka
23:14
Šmrika
Autotrans - Rijeka
23:14
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
23:14
Zadar
Autotrans - Rijeka
23:14
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:14
Dramalj
Autotrans - Rijeka
23:14
Šibenik
Autotrans - Rijeka
23:14
Prosika
Autotrans - Rijeka
23:14
Sukošan
Autotrans - Rijeka
23:14
Turanj
Autotrans - Rijeka
23:14
Pirovac
Autotrans - Rijeka
23:14
Brodarica
Autotrans - Rijeka
23:14
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
23:14
Posedarje
Autotrans - Rijeka
23:14
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
23:14
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
23:14
Podorljak
Autotrans - Rijeka
23:14
Marina
Autotrans - Rijeka
23:14
Trogir
Autotrans - Rijeka
23:14
Senj
Autotrans - Rijeka
23:14
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:14
Karlobag
Autotrans - Rijeka
23:14
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
23:14
Solin
Autotrans - Rijeka
23:14
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
23:14
Seline (Starigrad Paklenica)
Autotrans - Rijeka
23:14
Živi Bunari
Autotrans - Rijeka
23:14
Starigrad (Senj)
Autotrans - Rijeka
23:14
Kalić
Autotrans - Rijeka
23:14
Sv. Ilija
Autotrans - Rijeka
23:14
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:14
Lukovo Šugarje
Autotrans - Rijeka
23:14
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
23:14
Drage
Autotrans - Rijeka
23:14
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:14
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:14
Klenovica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:14
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
23:14
Ažić Lokva
Autotrans - Rijeka
23:14
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
23:14
Maslenica (most)
Autotrans - Rijeka
23:14
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
23:14
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
23:14
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
23:14
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:14
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:14
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:14
Žaborić
Autotrans - Rijeka
23:14
Šparadići
Autotrans - Rijeka
23:14
Bilo
Autotrans - Rijeka
23:14
Dolac
Autotrans - Rijeka
23:14
Stupin Čeline
Autotrans - Rijeka
23:14
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
23:14
Seget Poljica
Autotrans - Rijeka
23:14
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
23:40
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
01:00 
07:00 
6h 0min 
20,00 EUR
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(150,69 HRK)
 
01:00 
03:30 
2h 30min 
17,30 EUR
 
Split - Zadar
Odaberi i kupi
 
(130,35 HRK)
 
01:20 
06:25 
5h 5min 
23,89 EUR
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(180 HRK)
 
01:20 
06:25 
5h 5min 
 
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
02:00 
07:00 
5h 0min 
 
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
02:00 
04:30 
2h 30min 
11,00 EUR
 
Split - Gospić
Odaberi i kupi
 
(82,88 HRK)
 
02:00 
07:00 
5h 0min 
25,00 EUR
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(188,36 HRK)
 
02:35 
03:45 
1h 10min 
5,31 EUR
 
Split - Makarska
Odaberi i kupi
 
(40,01 HRK)
 
02:35 
06:45 
4h 10min 
19,91 EUR
 
Split - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(150,01 HRK)
 
02:35 
06:45 
4h 10min 
 
 
Split - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
03:45 
08:00 
4h 15min 
 
 
Split - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
03:45 
08:00 
4h 15min 
14,00 EUR
 
Split - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(105,48 HRK)
 
05:00 
07:55 
2h 55min 
13,80 EUR
 
Split - Zadar
Odaberi i kupi
 
(103,98 HRK)
 
05:00 
12:20 
7h 20min 
31,06 EUR
 
Split - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(234,02 HRK)
 
05:00 
10:05 
5h 5min 
18,45 EUR
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(139,01 HRK)
 
05:00 
06:30 
1h 30min 
8,49 EUR
 
Split - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(63,97 HRK)
 
05:00 
14:45 
9h 45min 
44,99 EUR
 
Split - Pula
Odaberi i kupi
 
(338,98 HRK)
 
05:00 
05:30 
0h 30min 
3,85 EUR
 
Split - Trogir
Odaberi i kupi
 
(29,01 HRK)
 
05:00 
14:45 
9h 45min 
 
 
Split - Pula
Odaberi i kupi
 
05:00 
10:05 
5h 5min 
 
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
05:15 
09:15 
4h 0min 
 
 
Split - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
05:15 
09:15 
4h 0min 
13,14 EUR
 
Split - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(99 HRK)
 
06:00 
09:40 
3h 40min 
15,53 EUR
 
Split - Zadar
Odaberi i kupi
 
06:00 
13:15 
7h 15min 
22,43 EUR
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
06:00 
06:32 
0h 32min 
3,45 EUR
 
Split - Trogir
Odaberi i kupi
 
06:00 
07:03 
1h 3min 
7,03 EUR
 
Split - Primošten
Odaberi i kupi
 
06:00 
08:16 
2h 16min 
9,03 EUR
 
Split - Vodice
Odaberi i kupi
 
06:00 
07:35 
1h 35min 
8,63 EUR
 
Split - Šibenik
Odaberi i kupi
 
06:00 
13:15 
7h 15min 
 
 
Split - Zagreb
Odaberi i kupi
 
06:00 
09:30 
3h 30min 
 
 
Split - Mostar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: