Autobus Split Dubrovnik

 
relacija:

Split - Dubrovnik

prijevoz:

autobus

dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.07. - 15.10.
 
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Split 
 
 
08:00
Omiš 
 
08:30 
08:30
Stanići 
 
08:38 
08:38
Ruskamen 
 
08:39 
08:39
Lokva Rogoznica 
 
08:41 
08:41
Mimice 
 
08:44 
08:44
Marušići 
 
08:46 
08:46
Pisak 
 
08:49 
08:49
Dubci 
 
08:51 
08:51
Brela (raskršće) 
 
08:57 
08:57
Baška Voda 
 
09:05 
09:05
Baško Polje 
 
09:07 
09:07
Promajna 
 
09:09 
09:09
Krvavica 
 
09:11 
09:11
Makarska 
 
09:15 
09:15
Tučepi 
 
09:16 
09:16
Podgora 
 
09:18 
09:18
Drašnice 
 
09:22 
09:22
Igrane 
 
09:25 
09:25
Živogošće 
 
09:27 
09:27
Mala Duba 
 
09:28 
09:28
Drvenik 
 
09:34 
09:34
Zaostrog 
 
09:38 
09:38
Podaca 
 
09:42 
09:42
Brist 
 
09:55 
09:55
Gradac 
 
10:00 
10:00
Baćina 
 
10:05 
10:05
Ploče 
 
10:17 
10:17
Opuzen (raskršće) 
 
10:40 
10:40
Dubrovnik 
 
12:00 
 
 
Sve linije na relaciji Split - Dubrovnik
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
02:35 
06:45 
Odaberi i kupi
03:45 
08:00 
Odaberi i kupi
05:15 
09:15 
Odaberi i kupi
10:00 
14:30 
Odaberi i kupi
12:30 
17:15 
Odaberi i kupi
14:00 
18:30 
Odaberi i kupi
17:15 
21:43 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova