Autobus Split Makarska

 
relacija:

Split - Makarska

prijevoz:

autobus

dani:
pon-uto-sri-čet-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Split 
 
 
09:15
Omiš 
 
09:45 
09:45
Stanići 
 
09:53 
09:53
Ruskamen 
 
09:54 
09:54
Lokva Rogoznica 
 
09:56 
09:56
Mimice 
 
09:59 
09:59
Marušići 
 
10:01 
10:01
Pisak 
 
10:04 
10:04
Dubci 
 
10:06 
10:06
Brela (raskršće) 
 
10:12 
10:12
Baška Voda 
 
10:20 
10:20
Baško Polje 
 
10:22 
10:22
Promajna 
 
10:24 
10:24
Krvavica 
 
10:26 
10:26
Makarska 
 
10:30 
 
 
Sve linije na relaciji Split - Makarska
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
02:35 
03:45 
Odaberi i kupi
05:15 
06:15 
Odaberi i kupi
10:00 
11:16 
Odaberi i kupi
11:15 
12:30 
Odaberi i kupi
13:00 
14:15 
Odaberi i kupi
13:30 
14:45 
Odaberi i kupi
14:00 
15:20 
Odaberi i kupi
15:15 
16:30 
Odaberi i kupi
16:55 
18:10 
Odaberi i kupi
17:15 
18:28 
Odaberi i kupi
21:15 
22:30 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova