Autobus Split Pula

 
relacija:

Split - Pula

prijevoz:

autobus

prijevoznik:
Brioni - Pula
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Puli
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Split 
 
 
05:00
Trogir 
 
05:30 
05:30
Šibenik 
 
06:30 
06:30
Biograd na moru 
 
07:20 
07:20
Zadar 
 
07:55 
08:00
Posedarje 
 
08:30 
08:30
Starigrad Paklenica 
 
08:50 
08:50
Karlobag 
 
09:35 
09:45
Senj 
 
11:00 
11:00
Novi Vinodolski 
 
11:25 
11:25
Crikvenica 
 
11:35 
11:35
Kraljevica 
 
11:55 
11:55
Rijeka 
 
12:20 
12:30
Opatija 
 
12:50 
12:50
Labin 
 
13:50 
13:50
Raša 
 
14:00 
14:00
Pula 
 
14:45 
 
 
Sve linije na relaciji Split - Pula
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
05:00 
14:45 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova