Autobus Split Šibenik

 
relacija:

Split - Šibenik

prijevoz:

autobus

dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Split 
 
 
20:00
Solin 
 
20:10 
20:10
Trogir 
 
20:30 
20:30
Marina 
 
20:45 
20:45
Podorljak 
 
20:51 
20:51
Rogoznica 
 
21:00 
21:00
Primošten 
 
21:05 
21:05
Grebaštica 
 
21:16 
21:16
Brodarica 
 
21:23 
21:23
Šibenik 
 
21:35 
 
 
Sve linije na relaciji Split - Šibenik
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
05:00 
06:30 
Odaberi i kupi
06:00 
07:35 
Odaberi i kupi
08:00 
09:40 
Odaberi i kupi
09:00 
10:32 
Odaberi i kupi
10:00 
11:35 
Odaberi i kupi
11:00 
12:33 
Odaberi i kupi
12:00 
13:40 
Odaberi i kupi
13:00 
14:30 
Odaberi i kupi
13:15 
15:10 
Odaberi i kupi
15:00 
16:41 
Odaberi i kupi
16:00 
17:35 
Odaberi i kupi
16:30 
18:00 
Odaberi i kupi
17:30 
19:08 
Odaberi i kupi
19:00 
20:35 
Odaberi i kupi
20:00 
21:35 
Odaberi i kupi
21:30 
22:55 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova