Autobusno stajalište Splitska (Brač) Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:15
Supetar
Autotrans - Rijeka
06:20
Supetar
Autotrans - Rijeka
06:25
Supetar
Autotrans - Rijeka
06:55
Pučišća
Autotrans - Rijeka
06:55
Gornji Humac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
07:25
Pučišća
Autotrans - Rijeka
07:45
Supetar
Autotrans - Rijeka
09:10
Supetar
Autotrans - Rijeka
09:45
Pučišća
Autotrans - Rijeka
10:20
Supetar
Autotrans - Rijeka
11:50
Pučišća
Autotrans - Rijeka
12:35
Supetar
Autotrans - Rijeka
14:00
Pučišća
Autotrans - Rijeka
14:00
Gornji Humac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:00
Bol
Autotrans - Rijeka
14:30
Supetar
Autotrans - Rijeka
15:05
Gornji Humac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:05
Pučišća
Autotrans - Rijeka
15:05
Bol
Autotrans - Rijeka
15:35
Supetar
Autotrans - Rijeka
15:35
Supetar
Autotrans - Rijeka
17:30
Pučišća
Autotrans - Rijeka
17:30
Gornji Humac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:25
Supetar
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:25 
07:15 
0h 50min 
4,30 EUR
 
Splitska (Brač) - Gornji Humac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
06:25 
07:35 
1h 10min 
6,00 EUR
 
Splitska (Brač) - Bol
Odaberi i kupi
 
(45,21 HRK)
 
06:55 
07:05 
0h 10min 
2,40 EUR
 
Splitska (Brač) - Supetar
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
07:05 
07:25 
0h 20min 
2,40 EUR
 
Splitska (Brač) - Supetar
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
07:25 
07:35 
0h 10min 
2,40 EUR
 
Splitska (Brač) - Supetar
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
08:05 
08:15 
0h 10min 
2,40 EUR
 
Splitska (Brač) - Supetar
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
09:45 
09:55 
0h 10min 
2,40 EUR
 
Splitska (Brač) - Supetar
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
10:20 
11:05 
0h 45min 
4,30 EUR
 
Splitska (Brač) - Gornji Humac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
11:50 
12:00 
0h 10min 
2,40 EUR
 
Splitska (Brač) - Supetar
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
12:35 
13:25 
0h 50min 
4,30 EUR
 
Splitska (Brač) - Gornji Humac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
12:35 
13:40 
1h 5min 
6,00 EUR
 
Splitska (Brač) - Bol
Odaberi i kupi
 
(45,21 HRK)
 
14:05 
14:15 
0h 10min 
2,40 EUR
 
Splitska (Brač) - Supetar
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
15:05 
15:15 
0h 10min 
2,40 EUR
 
Splitska (Brač) - Supetar
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
15:25 
15:45 
0h 20min 
2,40 EUR
 
Splitska (Brač) - Supetar
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
15:35 
16:35 
1h 0min 
6,00 EUR
 
Splitska (Brač) - Bol
Odaberi i kupi
 
(45,21 HRK)
 
15:35 
16:20 
0h 45min 
4,30 EUR
 
Splitska (Brač) - Gornji Humac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
15:35 
16:20 
0h 45min 
4,30 EUR
 
Splitska (Brač) - Gornji Humac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
17:30 
17:40 
0h 10min 
2,40 EUR
 
Splitska (Brač) - Supetar
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
18:55 
19:15 
0h 20min 
2,40 EUR
 
Splitska (Brač) - Supetar
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: