Autobusno stajalište Starigrad (Senj) Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:21
Rab
Autotrans - Rijeka
06:21
Rab
Autotrans - Rijeka
06:41
Pag
Autotrans - Rijeka
06:41
Pag
Autotrans - Rijeka
10:57
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:57
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
10:57
Senj
Autotrans - Rijeka
10:57
Kalić
Autotrans - Rijeka
14:30
Kalić
Autotrans - Rijeka
14:30
Senj
Autotrans - Rijeka
14:30
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:30
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:35
Split
Autotrans - Rijeka
15:35
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:35
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
15:57
Kalić
Autotrans - Rijeka
15:57
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:57
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:57
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:57
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:57
Senj
Autotrans - Rijeka
16:00
Senj
Autotrans - Rijeka
16:00
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
16:00
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:00
Zagreb
Autotrans - Rijeka
16:00
Kalić
Autotrans - Rijeka
18:34
Tučepi
Autotrans - Rijeka
18:34
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
18:34
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:34
Split
Autotrans - Rijeka
21:00
Pula
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:21 
08:29 
2h 8min 
100,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(13,27 EUR)
06:21 
07:45 
1h 24min 
64,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
06:21 
06:59 
0h 38min 
39,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Senj
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
06:21 
10:25 
4h 4min 
184,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(24,42 EUR)
06:21 
10:25 
4h 4min 
185,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(24,55 EUR)
06:41 
10:25 
3h 44min 
185,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(24,55 EUR)
06:41 
10:25 
3h 44min 
184,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(24,42 EUR)
06:41 
07:08 
0h 27min 
39,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Senj
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
06:41 
07:45 
1h 4min 
64,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
06:41 
08:29 
1h 48min 
100,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(13,27 EUR)
10:57 
12:31 
1h 34min 
71,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(9,42 EUR)
10:57 
13:38 
2h 41min 
103,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(13,67 EUR)
10:57 
16:40 
5h 43min 
218,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Split
Odaberi i kupi
 
(28,93 EUR)
14:30 
20:36 
6h 6min 
218,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Split
Odaberi i kupi
 
(28,93 EUR)
14:30 
17:20 
2h 50min 
103,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(13,67 EUR)
14:30 
16:09 
1h 39min 
71,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(9,42 EUR)
15:20 
21:00 
5h 40min 
 
 
Starigrad (Senj) - Split
Odaberi i kupi
15:35 
16:05 
0h 30min 
39,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Senj
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
15:35 
17:34 
1h 59min 
100,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(13,27 EUR)
15:35 
16:50 
1h 15min 
64,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
15:57 
17:05 
1h 8min 
81,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Novalja
Odaberi i kupi
 
(10,75 EUR)
15:57 
17:05 
1h 8min 
80,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Novalja
Odaberi i kupi
 
(10,62 EUR)
15:57 
17:43 
1h 46min 
104,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Pag
Odaberi i kupi
 
(13,8 EUR)
15:57 
17:43 
1h 46min 
104,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Pag
Odaberi i kupi
 
(13,8 EUR)
18:34 
19:49 
1h 15min 
64,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
18:34 
20:30 
1h 56min 
100,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(13,27 EUR)
18:34 
19:01 
0h 27min 
39,00 HRK
 
Starigrad (Senj) - Senj
Odaberi i kupi
 
(5,18 EUR)
 
 
 
 
odabir države: