Autobusno stajalište Ston Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Stonu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
07:40
Ulcinj
Croatia Bus - Zagreb
16:42
Korčula
Autotrans - Rijeka
16:42
Korčula
Autotrans - Rijeka
16:42
Orebić (ferry port)
Autotrans - Rijeka
16:42
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
16:42
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
16:42
Blato
Autotrans - Rijeka
16:42
Blato
Autotrans - Rijeka
16:42
Smokvica
Autotrans - Rijeka
16:42
Smokvica
Autotrans - Rijeka
16:42
Pupnat
Autotrans - Rijeka
16:42
Pupnat
Autotrans - Rijeka
16:42
Potomje
Autotrans - Rijeka
16:42
Janjina
Autotrans - Rijeka
16:42
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
16:42
Žrnovo
Autotrans - Rijeka
16:42
Čara
Autotrans - Rijeka
16:42
Čara
Autotrans - Rijeka
17:30
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
18:59
Trsteno
Autotrans - Rijeka
18:59
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
09:05 
17:30 
8h 25min 
 
 
Ston - Zagreb
Odaberi i kupi
16:42 
17:52 
1h 10min 
64,00 HRK
 
Ston - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
18:00 
07:40 
13h 40min 
 
 
Ston - Vinkovci
Odaberi i kupi
18:59 
21:08 
2h 9min 
68,00 HRK
 
Ston - Korčula
Odaberi i kupi
 
(9,03 EUR)
18:59 
21:08 
2h 9min 
68,00 HRK
 
Ston - Korčula
Odaberi i kupi
 
(9,03 EUR)
18:59 
20:16 
1h 17min 
54,00 HRK
 
Ston - Orebić (ferry port)
Odaberi i kupi
 
(7,17 EUR)
18:59 
22:13 
3h 14min 
101,00 HRK
 
Ston - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(13,41 EUR)
18:59 
22:13 
3h 14min 
101,00 HRK
 
Ston - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(13,41 EUR)
18:59 
21:03 
2h 4min 
63,00 HRK
 
Ston - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
18:59 
21:03 
2h 4min 
63,00 HRK
 
Ston - Dominče (ferry port)
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
18:59 
22:03 
3h 4min 
99,00 HRK
 
Ston - Blato
Odaberi i kupi
 
(13,14 EUR)
18:59 
22:03 
3h 4min 
99,00 HRK
 
Ston - Blato
Odaberi i kupi
 
(13,14 EUR)
18:59 
21:48 
2h 49min 
94,00 HRK
 
Ston - Smokvica
Odaberi i kupi
 
(12,48 EUR)
18:59 
21:48 
2h 49min 
94,00 HRK
 
Ston - Smokvica
Odaberi i kupi
 
(12,48 EUR)
18:59 
19:36 
0h 37min 
32,00 HRK
 
Ston - Janjina
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
18:59 
21:13 
2h 14min 
68,00 HRK
 
Ston - Žrnovo
Odaberi i kupi
 
(9,03 EUR)
18:59 
21:13 
2h 14min 
68,00 HRK
 
Ston - Žrnovo
Odaberi i kupi
 
(9,03 EUR)
18:59 
21:43 
2h 44min 
90,00 HRK
 
Ston - Čara
Odaberi i kupi
 
(11,95 EUR)
18:59 
21:43 
2h 44min 
90,00 HRK
 
Ston - Čara
Odaberi i kupi
 
(11,95 EUR)
 
 
 
 
odabir države: