Autobusno stajalište Ston (raskršće) Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Stonu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
08:50
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
08:50
Zaton (Dubrovnik)
Autotrans - Rijeka
20:42
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:42
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
20:42
Podgora
Autotrans - Rijeka
20:42
Drvenik (Gradac)
Autotrans - Rijeka
20:42
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
20:42
Senj
Autotrans - Rijeka
20:42
Zadar
Autotrans - Rijeka
20:42
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:42
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:42
Makarska
Autotrans - Rijeka
20:42
Ploče
Autotrans - Rijeka
20:42
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:42
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:42
Split
Autotrans - Rijeka
20:42
Omiš
Autotrans - Rijeka
20:42
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
20:42
Rovinj
Autotrans - Rijeka
20:42
Pula
Autotrans - Rijeka
20:42
Labin
Autotrans - Rijeka
20:42
Lovran
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
08:50 
20:30 
11h 40min 
343,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(45,52 EUR)
08:50 
12:23 
3h 33min 
139,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Split
Odaberi i kupi
 
(18,45 EUR)
08:50 
11:52 
3h 2min 
121,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Omiš
Odaberi i kupi
 
(16,06 EUR)
08:50 
11:22 
2h 32min 
108,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Baška Voda
Odaberi i kupi
 
(14,33 EUR)
08:50 
11:07 
2h 17min 
107,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Makarska
Odaberi i kupi
 
(14,2 EUR)
08:50 
09:53 
1h 3min 
42,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Ploče
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
08:50 
19:38 
10h 48min 
319,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(42,34 EUR)
08:50 
16:28 
7h 38min 
231,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(30,66 EUR)
08:50 
15:56 
7h 6min 
216,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(28,67 EUR)
08:50 
14:30 
5h 40min 
169,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(22,43 EUR)
08:50 
13:29 
4h 39min 
133,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Trogir
Odaberi i kupi
 
(17,65 EUR)
08:50 
10:26 
1h 36min 
71,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Zaostrog
Odaberi i kupi
 
(9,42 EUR)
08:50 
09:28 
0h 38min 
35,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Opuzen (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
08:50 
21:23 
12h 33min 
513,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(68,09 EUR)
08:50 
20:06 
11h 16min 
334,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(44,33 EUR)
08:50 
10:31 
1h 41min 
76,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Drvenik (Gradac)
Odaberi i kupi
 
(10,09 EUR)
08:50 
13:35 
4h 45min 
144,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Seget Vranjica
Odaberi i kupi
 
(19,11 EUR)
20:42 
21:43 
1h 1min 
50,00 HRK
 
Ston (raskršće) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
 
 
 
 
odabir države: