Autobusna stanica u Sukošanu

 
Samo stajalište, nema objekta za čekanje niti prodaju karata.
 
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:35
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
05:44
Zadar
Slavonija bus - Velika Kopanica
06:00
Split
Slavonija bus - Velika Kopanica
06:05
Zadar
Liburnija - Zadar
06:15
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
06:35
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
07:05
Zadar
Liburnija - Zadar
07:14
Zadar
Autotrans - Rijeka
07:15
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
07:45
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
08:00
Zadar
Liburnija - Zadar
08:05
Osijek
Slavonija bus - Velika Kopanica
08:25
Biograd na moru
Autotransport - Šibenik
08:30
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
08:40
Šibenik
Autotransport - Šibenik
08:48
Biograd na moru
Slavonija bus - Velika Kopanica
09:15
Zadar
Liburnija - Zadar
09:15
Zadar
Autotransport - Šibenik
09:25
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
09:30
Biograd na moru
Čazmatrans Promet - Čazma
10:15
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
10:15
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
10:30
Zadar
Liburnija - Zadar
11:15
Zadar
Liburnija - Zadar
11:30
Zadar
Liburnija - Zadar
12:12
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
12:12
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:12
Drage
Autotrans - Rijeka
12:12
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
12:12
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
12:12
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
12:12
Split
Autotrans - Rijeka
12:12
Šibenik
Autotrans - Rijeka
12:12
Vodice
Autotrans - Rijeka
12:12
Pirovac
Autotrans - Rijeka
12:12
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
12:12
Solin
Autotrans - Rijeka
12:12
Trogir
Autotrans - Rijeka
12:12
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
12:12
Primošten
Autotrans - Rijeka
12:12
Turanj
Autotrans - Rijeka
12:12
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
12:15
Zadar
Liburnija - Zadar
12:25
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
12:45
Zadar
Autotransport - Šibenik
13:00
Biograd na moru
Slavonija bus - Velika Kopanica
13:03
Biograd na moru
Čazmatrans Promet - Čazma
13:05
Zadar
Liburnija - Zadar
13:15
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
13:15
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:35
Zadar
Liburnija - Zadar
13:45
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
13:59
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
13:59
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
13:59
Poličnik Donji
Autotrans - Rijeka
13:59
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
13:59
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:59
Pula
Autotrans - Rijeka
13:59
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
13:59
Rijeka
Autotrans - Rijeka
13:59
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
13:59
Zadar
Autotrans - Rijeka
14:15
Zadar
Liburnija - Zadar
14:21
Seget
Autotrans - Rijeka
14:21
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:21
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
14:21
Drage
Autotrans - Rijeka
14:21
Split
Autotrans - Rijeka
14:21
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
14:21
Pirovac
Autotrans - Rijeka
14:21
Vodice
Autotrans - Rijeka
14:21
Šibenik
Autotrans - Rijeka
14:21
Solin
Autotrans - Rijeka
14:21
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
14:21
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:21
Turanj
Autotrans - Rijeka
14:21
Primošten
Autotrans - Rijeka
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
14:55
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
15:05
Zadar
Liburnija - Zadar
15:14
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:42
Split
Autotrans - Rijeka
15:42
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:42
Pirovac
Autotrans - Rijeka
15:42
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
15:42
Turanj
Autotrans - Rijeka
15:42
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
15:42
Trogir
Autotrans - Rijeka
15:42
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
15:42
Solin
Autotrans - Rijeka
15:42
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
15:42
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:42
Podgora
Autotrans - Rijeka
15:42
Drage
Autotrans - Rijeka
15:42
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:42
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
15:42
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:42
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
15:42
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:42
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
16:05
Zadar
Liburnija - Zadar
16:05
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
16:45
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
17:00
Zadar
AP - Varaždin
17:05
Zadar
Liburnija - Zadar
17:30
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
17:44
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
17:44
Poličnik Donji
Autotrans - Rijeka
17:44
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
17:44
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:44
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
17:44
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:44
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:44
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:44
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
17:57
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
17:57
Turanj
Autotrans - Rijeka
17:57
Primošten
Autotrans - Rijeka
17:57
Solin
Autotrans - Rijeka
17:57
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
17:57
Trogir
Autotrans - Rijeka
17:57
Split
Autotrans - Rijeka
17:57
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
17:57
Pirovac
Autotrans - Rijeka
17:57
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:57
Vodice
Autotrans - Rijeka
17:57
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
17:57
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:57
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
17:57
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
17:57
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:57
Drage
Autotrans - Rijeka
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:00
Biograd na moru
Čazmatrans Promet - Čazma
19:05
Zadar
Liburnija - Zadar
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
19:45
Zadar
Slavonija bus - Velika Kopanica
20:00
Varaždin
AP - Varaždin
20:05
Zagreb
Slavonija bus - Velika Kopanica
20:12
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:12
Drage
Autotrans - Rijeka
20:12
Pakoštane (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:12
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
20:12
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:12
Seget Vranjica
Autotrans - Rijeka
20:12
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:12
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:12
Split
Autotrans - Rijeka
20:12
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:12
Pirovac
Autotrans - Rijeka
20:12
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
20:12
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:12
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
20:12
Solin
Autotrans - Rijeka
20:12
Turanj
Autotrans - Rijeka
20:12
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
20:15
Zadar
Liburnija - Zadar
20:44
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
20:44
Sveti Juraj
Autotrans - Rijeka
20:44
Poličnik Donji
Autotrans - Rijeka
20:44
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
20:44
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:44
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
20:44
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:44
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
20:44
Zadar
Autotrans - Rijeka
21:00
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
21:15
Zadar
Liburnija - Zadar
21:51
Seget
Autotrans - Rijeka
21:51
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:51
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
21:51
Drage
Autotrans - Rijeka
21:51
Split
Autotrans - Rijeka
21:51
Grebaštica
Autotrans - Rijeka
21:51
Pirovac
Autotrans - Rijeka
21:51
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:51
Vodice
Autotrans - Rijeka
21:51
Solin
Autotrans - Rijeka
21:51
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
21:51
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:51
Turanj
Autotrans - Rijeka
21:51
Primošten
Autotrans - Rijeka
21:55
Split
AP - Varaždin
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:17 
05:35 
0h 18min 
 
 
Sukošan - Zadar
 
 
05:38 
06:05 
0h 27min 
 
 
Sukošan - Biograd na moru
 
 
05:44 
08:05 
2h 21min 
 
 
Sukošan - Split
Odaberi i kupi
 
06:15 
14:30 
8h 15min 
 
 
Sukošan - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
06:15 
06:35 
0h 20min 
4,38 EUR
 
Sukošan - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
06:17 
06:35 
0h 18min 
 
 
Sukošan - Zadar
 
 
06:38 
07:05 
0h 27min 
 
 
Sukošan - Biograd na moru
 
 
06:57 
07:15 
0h 18min 
 
 
Sukošan - Zadar
 
 
07:14 
09:53 
2h 39min 
13,20 EUR
 
Sukošan - Solin
Odaberi i kupi
 
(99,46 HRK)
 
07:14 
09:20 
2h 6min 
10,50 EUR
 
Sukošan - Marina
Odaberi i kupi
 
(79,11 HRK)
 
07:14 
09:34 
2h 20min 
11,10 EUR
 
Sukošan - Trogir
Odaberi i kupi
 
(83,63 HRK)
 
07:14 
08:04 
0h 50min 
5,00 EUR
 
Sukošan - Tisno (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
07:14 
10:05 
2h 51min 
13,00 EUR
 
Sukošan - Split
Odaberi i kupi
 
(97,95 HRK)
 
07:14 
07:56 
0h 42min 
4,40 EUR
 
Sukošan - Prosika
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
07:14 
08:01 
0h 47min 
4,80 EUR
 
Sukošan - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(36,17 HRK)
 
07:14 
08:25 
1h 11min 
6,80 EUR
 
Sukošan - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(51,23 HRK)
 
07:14 
08:42 
1h 28min 
7,70 EUR
 
Sukošan - Brodarica
Odaberi i kupi
 
(58,02 HRK)
 
07:14 
08:13 
0h 59min 
6,30 EUR
 
Sukošan - Vodice
Odaberi i kupi
 
(47,47 HRK)
 
07:14 
07:24 
0h 10min 
2,60 EUR
 
Sukošan - Turanj
Odaberi i kupi
 
(19,59 HRK)
 
07:14 
07:33 
0h 19min 
2,80 EUR
 
Sukošan - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(21,1 HRK)
 
07:14 
07:47 
0h 33min 
3,50 EUR
 
Sukošan - Drage
Odaberi i kupi
 
(26,37 HRK)
 
07:14 
09:02 
1h 48min 
9,10 EUR
 
Sukošan - Primošten
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
07:14 
09:09 
1h 55min 
9,10 EUR
 
Sukošan - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
07:27 
07:45 
0h 18min 
 
 
Sukošan - Zadar
 
 
07:33 
08:00 
0h 27min 
 
 
Sukošan - Biograd na moru
 
 
08:12 
08:30 
0h 18min 
 
 
Sukošan - Zadar
 
 
08:25 
08:40 
0h 15min 
3,19 EUR
 
Sukošan - Zadar
Odaberi i kupi
 
(24,04 HRK)
 
08:25 
08:40 
0h 15min 
 
 
Sukošan - Zadar
Odaberi i kupi
 
08:48 
13:00 
4h 12min 
 
 
Sukošan - Zagreb
Odaberi i kupi
 
08:48 
09:10 
0h 22min 
2,12 EUR
 
Sukošan - Zadar
Odaberi i kupi
 
 
 
 
odabir države: