Autobusno stajalište Šurani Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
13:09
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:14
Rijeka
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:06 
07:35 
0h 29min 
5,20 EUR
 
Šurani - Poreč
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
07:06 
07:08 
0h 2min 
2,40 EUR
 
Šurani - Tinjan
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
08:41 
12:40 
3h 59min 
172,00 HRK
 
Šurani - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(22,83 EUR)
 
08:41 
09:51 
1h 10min 
78,00 HRK
 
Šurani - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(10,35 EUR)
 
13:09 
13:33 
0h 24min 
5,20 EUR
 
Šurani - Poreč
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
13:09 
13:10 
0h 1min 
2,40 EUR
 
Šurani - Tinjan
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
14:51 
14:53 
0h 2min 
2,40 EUR
 
Šurani - Tinjan
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
14:51 
15:18 
0h 27min 
5,20 EUR
 
Šurani - Poreč
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
14:56 
15:25 
0h 29min 
5,20 EUR
 
Šurani - Poreč
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
14:56 
14:58 
0h 2min 
2,40 EUR
 
Šurani - Tinjan
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
17:40 
18:50 
1h 10min 
78,00 HRK
 
Šurani - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(10,35 EUR)
 
17:40 
21:30 
3h 50min 
172,00 HRK
 
Šurani - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(22,83 EUR)
 
20:14 
20:38 
0h 24min 
5,20 EUR
 
Šurani - Poreč
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
20:14 
20:15 
0h 1min 
2,40 EUR
 
Šurani - Tinjan
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
20:21 
20:23 
0h 2min 
2,40 EUR
 
Šurani - Tinjan
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
20:26 
20:28 
0h 2min 
2,40 EUR
 
Šurani - Tinjan
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
20:26 
20:55 
0h 29min 
5,20 EUR
 
Šurani - Poreč
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: