Autobusno stajalište Sv. Jakov Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:43
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
06:43
Čunski
Autotrans - Rijeka
15:21
Osor
Autotrans - Rijeka
15:21
Valbiska
Autotrans - Rijeka
15:21
Cres
Autotrans - Rijeka
15:21
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:21
Omišalj
Autotrans - Rijeka
15:21
Malinska
Autotrans - Rijeka
15:21
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:21
Mali Lošinj
Autotrans - Rijeka
17:21
Čunski
Autotrans - Rijeka
19:54
Osor
Autotrans - Rijeka
19:54
Cres
Autotrans - Rijeka
19:54
Valbiska
Autotrans - Rijeka
19:54
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:54
Malinska
Autotrans - Rijeka
19:54
Omišalj
Autotrans - Rijeka
19:54
Zagreb
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:43 
13:30 
6h 47min 
253,00 HRK
 
Sv. Jakov - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(33,58 EUR)
06:43 
10:32 
3h 49min 
160,00 HRK
 
Sv. Jakov - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(21,24 EUR)
06:43 
10:04 
3h 21min 
139,00 HRK
 
Sv. Jakov - Opatija
Odaberi i kupi
 
(18,45 EUR)
06:43 
07:57 
1h 14min 
53,00 HRK
 
Sv. Jakov - Cres
Odaberi i kupi
 
(7,03 EUR)
06:43 
06:52 
0h 9min 
27,00 HRK
 
Sv. Jakov - Osor
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
15:21 
15:42 
0h 21min 
35,00 HRK
 
Sv. Jakov - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
15:21 
16:02 
0h 41min 
38,00 HRK
 
Sv. Jakov - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
17:21 
17:31 
0h 10min 
27,00 HRK
 
Sv. Jakov - Osor
Odaberi i kupi
 
(3,58 EUR)
17:21 
18:15 
0h 54min 
53,00 HRK
 
Sv. Jakov - Cres
Odaberi i kupi
 
(7,03 EUR)
17:21 
20:36 
3h 15min 
160,00 HRK
 
Sv. Jakov - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(21,24 EUR)
17:21 
23:20 
5h 59min 
253,00 HRK
 
Sv. Jakov - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(33,58 EUR)
19:54 
20:32 
0h 38min 
38,00 HRK
 
Sv. Jakov - Veli Lošinj
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
19:54 
20:15 
0h 21min 
35,00 HRK
 
Sv. Jakov - Mali Lošinj
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
 
 
 
odabir države: