Autobusno stajalište Sv. Marko Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:18
Pula
Autotrans - Rijeka
07:18
Pula
Autotrans - Rijeka
10:12
Umag
Autotrans - Rijeka
14:03
Pula
Autotrans - Rijeka
14:58
Pula
Autotrans - Rijeka
15:37
Pula
Autotrans - Rijeka
17:47
Pula
Autotrans - Rijeka
18:40
Pula
Autotrans - Rijeka
18:40
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:40
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:40
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:40
Opatija
Autotrans - Rijeka
18:40
Lovran
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:50 
10:15 
5h 25min 
25,40 EUR
 
Sv. Marko - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(191,38 HRK)
 
04:50 
07:30 
2h 40min 
15,40 EUR
 
Sv. Marko - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(116,03 HRK)
 
04:50 
16:40 
11h 50min 
352,00 HRK
 
Sv. Marko - Split
Odaberi i kupi
 
(46,72 EUR)
 
04:50 
07:10 
2h 20min 
15,40 EUR
 
Sv. Marko - Opatija
Odaberi i kupi
 
(116,03 HRK)
 
04:50 
05:15 
0h 25min 
5,40 EUR
 
Sv. Marko - Pula
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
04:50 
05:10 
0h 20min 
5,00 EUR
 
Sv. Marko - Galižana
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
06:56 
07:20 
0h 24min 
5,00 EUR
 
Sv. Marko - Galižana
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
06:56 
07:25 
0h 29min 
5,40 EUR
 
Sv. Marko - Pula
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
10:12 
10:35 
0h 23min 
5,00 EUR
 
Sv. Marko - Galižana
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
10:12 
10:40 
0h 28min 
5,40 EUR
 
Sv. Marko - Pula
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
14:32 
15:03 
0h 31min 
5,40 EUR
 
Sv. Marko - Pula
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
14:32 
14:58 
0h 26min 
5,00 EUR
 
Sv. Marko - Galižana
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
15:40 
16:46 
1h 6min 
7,80 EUR
 
Sv. Marko - Poreč
Odaberi i kupi
 
(58,77 HRK)
 
15:41 
16:05 
0h 24min 
5,00 EUR
 
Sv. Marko - Galižana
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
15:41 
16:10 
0h 29min 
5,40 EUR
 
Sv. Marko - Pula
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
15:56 
16:25 
0h 29min 
5,40 EUR
 
Sv. Marko - Pula
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
15:56 
16:20 
0h 24min 
5,00 EUR
 
Sv. Marko - Galižana
Odaberi i kupi
 
(37,67 HRK)
 
17:47 
18:34 
0h 47min 
6,70 EUR
 
Sv. Marko - Žbandaj
Odaberi i kupi
 
(50,48 HRK)
 
17:47 
18:45 
0h 58min 
7,80 EUR
 
Sv. Marko - Poreč
Odaberi i kupi
 
(58,77 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: