Autobusno stajalište Sveti Juraj Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:45
Rab
Autotrans - Rijeka
06:58
Gajac
Autotrans - Rijeka
06:58
Novalja
Autotrans - Rijeka
06:58
Pag
Autotrans - Rijeka
10:40
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:40
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:40
Senj
Autotrans - Rijeka
10:40
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:40
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
10:40
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:11
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:11
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:11
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:11
Senj
Autotrans - Rijeka
14:11
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:11
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:11
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:40
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:40
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:40
Senj
Autotrans - Rijeka
15:40
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:40
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:40
Karlovac
Autotrans - Rijeka
15:40
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:40
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:41
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:41
Jadranovo (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:41
Zagreb
Autotrans - Rijeka
15:41
Karlovac
Autotrans - Rijeka
15:41
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:41
Senj
Autotrans - Rijeka
15:41
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:41
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:54
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
15:54
Karlobag
Autotrans - Rijeka
15:54
Sukošan
Autotrans - Rijeka
15:54
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
15:54
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
15:54
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
15:54
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:54
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:54
Split
Autotrans - Rijeka
15:54
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:54
Trogir
Autotrans - Rijeka
15:54
Pirovac
Autotrans - Rijeka
18:51
Pirovac
Autotrans - Rijeka
18:51
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:51
Šibenik
Autotrans - Rijeka
18:51
Makarska
Autotrans - Rijeka
18:51
Split
Autotrans - Rijeka
18:51
Ploče
Autotrans - Rijeka
18:51
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:51
Tisno (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:51
Tribanj Krušćica
Autotrans - Rijeka
18:51
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
18:51
Rovanjska
Autotrans - Rijeka
18:51
Sukošan
Autotrans - Rijeka
18:51
Karlobag
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:47 
10:25 
3h 38min 
21,50 EUR
 
Sveti Juraj - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(161,99 HRK)
 
06:47 
09:23 
2h 36min 
151,00 HRK
 
Sveti Juraj - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(20,04 EUR)
 
06:47 
08:29 
1h 42min 
10,90 EUR
 
Sveti Juraj - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(82,13 HRK)
 
06:47 
07:45 
0h 58min 
6,60 EUR
 
Sveti Juraj - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
06:47 
07:35 
0h 48min 
41,00 HRK
 
Sveti Juraj - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
 
06:47 
06:59 
0h 12min 
3,60 EUR
 
Sveti Juraj - Senj
Odaberi i kupi
 
(27,12 HRK)
 
06:47 
07:40 
0h 53min 
47,00 HRK
 
Sveti Juraj - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
 
06:58 
07:40 
0h 42min 
47,00 HRK
 
Sveti Juraj - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
 
06:58 
07:08 
0h 10min 
3,60 EUR
 
Sveti Juraj - Senj
Odaberi i kupi
 
(27,12 HRK)
 
06:58 
07:35 
0h 37min 
41,00 HRK
 
Sveti Juraj - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
 
06:58 
07:45 
0h 47min 
6,60 EUR
 
Sveti Juraj - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
06:58 
08:29 
1h 31min 
10,90 EUR
 
Sveti Juraj - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(82,13 HRK)
 
06:58 
09:23 
2h 25min 
151,00 HRK
 
Sveti Juraj - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(20,04 EUR)
 
06:58 
10:25 
3h 27min 
21,50 EUR
 
Sveti Juraj - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(161,99 HRK)
 
10:40 
16:40 
6h 0min 
221,00 HRK
 
Sveti Juraj - Split
Odaberi i kupi
 
(29,33 EUR)
 
10:40 
13:38 
2h 58min 
15,00 EUR
 
Sveti Juraj - Zadar
Odaberi i kupi
 
(113,02 HRK)
 
10:40 
14:38 
3h 58min 
20,70 EUR
 
Sveti Juraj - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(155,96 HRK)
 
10:40 
15:05 
4h 25min 
22,60 EUR
 
Sveti Juraj - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(170,28 HRK)
 
10:40 
16:11 
5h 31min 
27,40 EUR
 
Sveti Juraj - Trogir
Odaberi i kupi
 
(206,45 HRK)
 
10:40 
19:47 
9h 7min 
36,90 EUR
 
Sveti Juraj - Ploče
Odaberi i kupi
 
(278,02 HRK)
 
10:40 
11:23 
0h 43min 
50,00 HRK
 
Sveti Juraj - Karaula (HR)
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
 
10:40 
11:36 
0h 56min 
64,00 HRK
 
Sveti Juraj - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
 
10:40 
12:31 
1h 51min 
91,00 HRK
 
Sveti Juraj - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(12,08 EUR)
 
10:40 
12:35 
1h 55min 
91,00 HRK
 
Sveti Juraj - Seline (Starigrad Paklenica)
Odaberi i kupi
 
(12,08 EUR)
 
10:40 
13:59 
3h 19min 
124,00 HRK
 
Sveti Juraj - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
 
14:11 
17:44 
3h 33min 
124,00 HRK
 
Sveti Juraj - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
 
14:11 
16:13 
2h 2min 
91,00 HRK
 
Sveti Juraj - Seline (Starigrad Paklenica)
Odaberi i kupi
 
(12,08 EUR)
 
14:11 
16:09 
1h 58min 
91,00 HRK
 
Sveti Juraj - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(12,08 EUR)
 
14:11 
15:15 
1h 4min 
64,00 HRK
 
Sveti Juraj - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(8,49 EUR)
 
14:11 
15:01 
0h 50min 
50,00 HRK
 
Sveti Juraj - Karaula (HR)
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
 
 
 
 
odabir države: