Autobusno stajalište Tar Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
08:35
Umag
Autotrans - Rijeka
15:40
Poreč
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:25 
08:25 
1h 0min 
50,00 HRK
 
Tar - Pazin
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
 
07:25 
07:40 
0h 15min 
3,60 EUR
 
Tar - Poreč
Odaberi i kupi
 
(27,12 HRK)
 
08:35 
08:49 
0h 14min 
3,60 EUR
 
Tar - Poreč
Odaberi i kupi
 
(27,12 HRK)
 
08:35 
10:40 
2h 5min 
9,70 EUR
 
Tar - Pula
Odaberi i kupi
 
(73,08 HRK)
 
08:35 
09:41 
1h 6min 
7,80 EUR
 
Tar - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(58,77 HRK)
 
13:25 
14:22 
0h 57min 
50,00 HRK
 
Tar - Pazin
Odaberi i kupi
 
(6,64 EUR)
 
 
 
 
 
odabir države: