Autobusno stajalište Tisno (raskršće) Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Tisnom
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
08:04
Zadar
Autotrans - Rijeka
08:04
Pirovac
Autotrans - Rijeka
08:04
Sukošan
Autotrans - Rijeka
08:04
Bibinje
Autotrans - Rijeka
08:04
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
08:40
Šibenik
Autotransport - Šibenik
11:25
Trogir
Autotrans - Rijeka
11:25
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
11:25
Primošten
Autotrans - Rijeka
11:25
Split
Autotrans - Rijeka
11:25
Šibenik
Autotrans - Rijeka
11:25
Šibenik
Autotrans - Rijeka
11:25
Marina
Autotrans - Rijeka
11:25
Vodice
Autotrans - Rijeka
11:25
Solin
Autotrans - Rijeka
12:45
Zadar
Autotransport - Šibenik
13:15
Split
Čazmatrans Promet - Čazma
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:31
Solin
Autotrans - Rijeka
13:31
Vodice
Autotrans - Rijeka
13:31
Marina
Autotrans - Rijeka
13:31
Šibenik
Autotrans - Rijeka
13:31
Split
Autotrans - Rijeka
13:31
Primošten
Autotrans - Rijeka
13:31
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
13:31
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:25
Šibenik
Autotrans - Rijeka
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
14:42
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
14:42
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
14:42
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:42
Pula
Autotrans - Rijeka
14:42
Opatija
Autotrans - Rijeka
14:42
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:42
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
14:42
Pirovac
Autotrans - Rijeka
14:42
Zadar
Autotrans - Rijeka
14:42
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
14:42
Senj
Autotrans - Rijeka
14:42
Karlobag
Autotrans - Rijeka
14:42
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:42
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
14:42
Sukošan
Autotrans - Rijeka
14:42
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
15:00
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
15:00
Dubac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:00
Trogir
Autotrans - Rijeka
15:00
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
15:00
Split
Autotrans - Rijeka
15:00
Solin
Autotrans - Rijeka
15:00
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:00
Marina
Autotrans - Rijeka
15:00
Primošten (raskršće)
Autotrans - Rijeka
15:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
16:04
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:04
Pirovac
Autotrans - Rijeka
16:04
Sukošan
Autotrans - Rijeka
16:04
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
16:04
Bibinje
Autotrans - Rijeka
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
18:31
Murvica (gornja)
Autotrans - Rijeka
18:31
Sveti Filip i Jakov
Autotrans - Rijeka
18:31
Biograd na moru
Autotrans - Rijeka
18:31
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
18:31
Selce (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:31
Sukošan
Autotrans - Rijeka
18:31
Sv. Petar na moru
Autotrans - Rijeka
18:31
Karlobag
Autotrans - Rijeka
18:31
Senj
Autotrans - Rijeka
18:31
Novi Vinodolski
Autotrans - Rijeka
18:31
Pirovac
Autotrans - Rijeka
18:31
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:31
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:31
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
20:25
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:01
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:01
Marina
Autotrans - Rijeka
21:01
Solin
Autotrans - Rijeka
21:01
Vodice
Autotrans - Rijeka
21:01
Split
Autotrans - Rijeka
21:01
Primošten
Autotrans - Rijeka
21:01
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
21:01
Trogir
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:10 
14:30 
7h 20min 
 
 
Tisno (raskršće) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
07:25 
08:40 
1h 15min 
 
 
Tisno (raskršće) - Zadar
Odaberi i kupi
 
07:35 
08:00 
0h 25min 
4,20 EUR
 
Tisno (raskršće) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
08:04 
08:25 
0h 21min 
3,40 EUR
 
Tisno (raskršće) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(25,62 HRK)
 
08:04 
09:20 
1h 16min 
51,00 HRK
 
Tisno (raskršće) - Marina
Odaberi i kupi
 
(6,77 EUR)
 
08:04 
10:05 
2h 1min 
10,50 EUR
 
Tisno (raskršće) - Split
Odaberi i kupi
 
(79,11 HRK)
 
08:04 
08:42 
0h 38min 
26,00 HRK
 
Tisno (raskršće) - Brodarica
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
 
08:04 
08:13 
0h 9min 
2,40 EUR
 
Tisno (raskršće) - Vodice
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
08:04 
09:02 
0h 58min 
5,10 EUR
 
Tisno (raskršće) - Primošten
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
08:04 
09:09 
1h 5min 
6,30 EUR
 
Tisno (raskršće) - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(47,47 HRK)
 
08:04 
09:34 
1h 30min 
7,80 EUR
 
Tisno (raskršće) - Trogir
Odaberi i kupi
 
(58,77 HRK)
 
08:04 
09:53 
1h 49min 
9,10 EUR
 
Tisno (raskršće) - Solin
Odaberi i kupi
 
(68,56 HRK)
 
08:26 
13:15 
4h 49min 
 
 
Tisno (raskršće) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
10:05 
12:45 
2h 40min 
 
 
Tisno (raskršće) - Split
Odaberi i kupi
 
10:50 
18:30 
7h 40min 
 
 
Tisno (raskršće) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
11:25 
12:57 
1h 32min 
7,90 EUR
 
Tisno (raskršće) - Murvica (donja)
Odaberi i kupi
 
(59,52 HRK)
 
11:25 
13:15 
1h 50min 
8,90 EUR
 
Tisno (raskršće) - Posedarje
Odaberi i kupi
 
(67,06 HRK)
 
11:25 
12:12 
0h 47min 
6,70 EUR
 
Tisno (raskršće) - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(50,48 HRK)
 
11:25 
11:59 
0h 34min 
42,00 HRK
 
Tisno (raskršće) - Sveti Filip i Jakov
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
 
11:25 
11:53 
0h 28min 
5,10 EUR
 
Tisno (raskršće) - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(38,43 HRK)
 
11:25 
11:55 
0h 30min 
4,20 EUR
 
Tisno (raskršće) - Murter
Odaberi i kupi
 
(31,64 HRK)
 
11:25 
12:59 
1h 34min 
8,30 EUR
 
Tisno (raskršće) - Murvica (gornja)
Odaberi i kupi
 
(62,54 HRK)
 
11:25 
16:45 
5h 20min 
178,00 HRK
 
Tisno (raskršće) - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(23,62 EUR)
 
11:25 
15:54 
4h 29min 
156,00 HRK
 
Tisno (raskršće) - Sveti Juraj
Odaberi i kupi
 
(20,7 EUR)
 
11:25 
17:09 
5h 44min 
25,40 EUR
 
Tisno (raskršće) - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(191,38 HRK)
 
11:25 
18:38 
7h 13min 
35,80 EUR
 
Tisno (raskršće) - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(269,74 HRK)
 
11:25 
13:53 
2h 28min 
10,70 EUR
 
Tisno (raskršće) - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(80,62 HRK)
 
11:25 
16:40 
5h 15min 
23,10 EUR
 
Tisno (raskršće) - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(174,05 HRK)
 
11:25 
16:05 
4h 40min 
21,50 EUR
 
Tisno (raskršće) - Senj
Odaberi i kupi
 
(161,99 HRK)
 
11:25 
14:47 
3h 22min 
16,40 EUR
 
Tisno (raskršće) - Karlobag
Odaberi i kupi
 
(123,57 HRK)
 
 
 
 
odabir države: