Autobus Topusko Sisak

 
relacija:

Topusko - Sisak

prijevoz:

autobus

 
Posluje unutar Čazmatrans grupacije
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Sisku
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Topusko 
 
 
14:00
Batinova kosa 
 
14:18 
14:18
Šatornja 
 
14:20 
14:20
Glina 
 
14:30 
14:30
Prekopa 
 
14:34 
14:34
Glinsko Novo Selo 
 
14:38 
14:38
Marin Brod 
 
14:42 
14:42
Graberje 
 
14:46 
14:46
Župić 
 
14:54 
14:54
Novo Selište 
 
14:58 
14:58
Petrinja 
 
15:00 
15:00
Mošćenica 
 
15:05 
15:05
Pračno 
 
15:10 
15:10
Sisak 
 
15:25 
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova