Autobusno stajalište u Tučepima

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:45
Zagreb
Croatia Bus - Zagreb
08:00
Metković
Promet Makarska - Makarska
10:59
Živogošće
Autotrans - Rijeka
10:59
Slano
Autotrans - Rijeka
10:59
Gradac
Autotrans - Rijeka
10:59
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
10:59
Zaostrog
Autotrans - Rijeka
10:59
Drvenik (Gradac)
Autotrans - Rijeka
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
17:30
Split
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:00
Sarajevo
Centrotrans Eurolines - Sarajevo
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
18:48
Rogoznica
Autotrans - Rijeka
18:48
Donja Brela
Autotrans - Rijeka
18:48
Starigrad Paklenica
Autotrans - Rijeka
18:48
Zadar
Autotrans - Rijeka
18:48
Pirovac
Autotrans - Rijeka
18:48
Trogir
Autotrans - Rijeka
18:48
Barić Draga
Autotrans - Rijeka
18:48
Baška Voda
Autotrans - Rijeka
18:48
Makarska
Autotrans - Rijeka
18:48
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:48
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
18:48
Split
Autotrans - Rijeka
18:48
Omiš
Autotrans - Rijeka
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:20
Metković
Promet Makarska - Makarska
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
03:50 
06:45 
2h 55min 
 
 
Tučepi - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
06:24 
08:00 
1h 36min 
 
 
Tučepi - Split
Odaberi i kupi
 
08:09 
13:20 
5h 11min 
 
 
Tučepi - Zadar
Odaberi i kupi
 
10:59 
11:27 
0h 28min 
4,30 EUR
 
Tučepi - Donja Brela
Odaberi i kupi
 
(32,4 HRK)
 
10:59 
20:30 
9h 31min 
292,00 HRK
 
Tučepi - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(38,76 EUR)
 
10:59 
19:49 
8h 50min 
36,00 EUR
 
Tučepi - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(271,24 HRK)
 
10:59 
12:23 
1h 24min 
9,80 EUR
 
Tučepi - Split
Odaberi i kupi
 
(73,84 HRK)
 
10:59 
11:52 
0h 53min 
6,40 EUR
 
Tučepi - Omiš
Odaberi i kupi
 
(48,22 HRK)
 
10:59 
11:22 
0h 23min 
3,90 EUR
 
Tučepi - Baška Voda
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
10:59 
11:07 
0h 8min 
2,70 EUR
 
Tučepi - Makarska
Odaberi i kupi
 
(20,34 HRK)
 
10:59 
15:56 
4h 57min 
20,90 EUR
 
Tučepi - Zadar
Odaberi i kupi
 
(157,47 HRK)
 
10:59 
14:30 
3h 31min 
15,40 EUR
 
Tučepi - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(116,03 HRK)
 
10:59 
15:03 
4h 4min 
130,00 HRK
 
Tučepi - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(17,25 EUR)
 
10:59 
13:53 
2h 54min 
13,00 EUR
 
Tučepi - Rogoznica
Odaberi i kupi
 
(97,95 HRK)
 
10:59 
13:29 
2h 30min 
10,20 EUR
 
Tučepi - Trogir
Odaberi i kupi
 
(76,85 HRK)
 
10:59 
17:02 
6h 3min 
25,50 EUR
 
Tučepi - Starigrad Paklenica
Odaberi i kupi
 
(192,13 HRK)
 
10:59 
18:34 
7h 35min 
240,00 HRK
 
Tučepi - Starigrad (Senj)
Odaberi i kupi
 
(31,85 EUR)
 
10:59 
19:45 
8h 46min 
271,00 HRK
 
Tučepi - Selce (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(35,97 EUR)
 
10:59 
15:19 
4h 20min 
136,00 HRK
 
Tučepi - Pakoštane (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(18,05 EUR)
 
10:59 
11:45 
0h 46min 
45,00 HRK
 
Tučepi - Ruskamen
Odaberi i kupi
 
(5,97 EUR)
 
11:08 
17:30 
6h 22min 
 
 
Tučepi - Sarajevo
Odaberi i kupi
 
11:27 
14:30 
3h 3min 
 
 
Tučepi - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
14:04 
19:15 
5h 11min 
 
 
Tučepi - Zadar
Odaberi i kupi
 
15:36 
18:30 
2h 54min 
 
 
Tučepi - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
17:27 
19:20 
1h 53min 
 
 
Tučepi - Split
Odaberi i kupi
 
18:48 
19:21 
0h 33min 
5,50 EUR
 
Tučepi - Zaostrog
Odaberi i kupi
 
(41,44 HRK)
 
18:48 
19:47 
0h 59min 
6,60 EUR
 
Tučepi - Ploče
Odaberi i kupi
 
(49,73 HRK)
 
18:48 
21:43 
2h 55min 
17,30 EUR
 
Tučepi - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(130,35 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: