Autobusno stajalište Turanj Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Turnju
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:35
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
06:05
Zadar
Liburnija - Zadar
06:35
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
07:05
Zadar
Liburnija - Zadar
07:15
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
07:24
Zadar
Autotrans - Rijeka
07:24
Sukošan
Autotrans - Rijeka
07:45
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
08:00
Zadar
Liburnija - Zadar
08:30
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
09:15
Zadar
Liburnija - Zadar
09:25
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
10:15
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
10:30
Zadar
Liburnija - Zadar
11:15
Zadar
Liburnija - Zadar
11:30
Zadar
Liburnija - Zadar
12:00
Trogir
Autotrans - Rijeka
12:00
Šibenik
Autotrans - Rijeka
12:00
Split
Autotrans - Rijeka
12:00
Vodice
Autotrans - Rijeka
12:00
Primošten
Autotrans - Rijeka
12:15
Zadar
Liburnija - Zadar
12:25
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
13:05
Zadar
Liburnija - Zadar
13:15
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
13:35
Zadar
Liburnija - Zadar
13:45
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
14:10
Zadar
Autotrans - Rijeka
14:10
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:10
Pula
Autotrans - Rijeka
14:10
Sukošan
Autotrans - Rijeka
14:10
Karlobag
Autotrans - Rijeka
14:10
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
14:11
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:11
Šibenik
Autotrans - Rijeka
14:11
Split
Autotrans - Rijeka
14:11
Primošten
Autotrans - Rijeka
14:11
Vodice
Autotrans - Rijeka
14:15
Zadar
Liburnija - Zadar
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
14:55
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
15:05
Zadar
Liburnija - Zadar
15:24
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:24
Sukošan
Autotrans - Rijeka
15:31
Trogir
Autotrans - Rijeka
15:31
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:31
Podgora
Autotrans - Rijeka
15:31
Split
Autotrans - Rijeka
16:05
Zadar
Liburnija - Zadar
16:05
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
16:45
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
17:05
Zadar
Liburnija - Zadar
17:30
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
17:45
Split
Autotrans - Rijeka
17:45
Vodice
Autotrans - Rijeka
17:45
Primošten
Autotrans - Rijeka
17:45
Šibenik
Autotrans - Rijeka
17:45
Trogir
Autotrans - Rijeka
17:56
Sukošan
Autotrans - Rijeka
17:56
Rijeka
Autotrans - Rijeka
17:56
Zadar
Autotrans - Rijeka
17:56
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
17:56
Karlobag
Autotrans - Rijeka
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:05
Zadar
Liburnija - Zadar
19:15
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
20:03
Split
Autotrans - Rijeka
20:03
Šibenik
Autotrans - Rijeka
20:03
Trogir
Autotrans - Rijeka
20:15
Zadar
Liburnija - Zadar
20:55
Sukošan
Autotrans - Rijeka
20:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:55
Zadar
Autotrans - Rijeka
20:55
Karlobag
Autotrans - Rijeka
20:55
Jablanac (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:00
Biograd na moru
Liburnija - Zadar
21:15
Zadar
Liburnija - Zadar
21:41
Split
Autotrans - Rijeka
21:41
Primošten
Autotrans - Rijeka
21:41
Vodice
Autotrans - Rijeka
21:41
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:41
Trogir
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:04 
05:35 
0h 31min 
 
 
Turanj - Zadar
 
 
05:51 
06:05 
0h 14min 
 
 
Turanj - Biograd na moru
 
 
06:04 
06:35 
0h 31min 
 
 
Turanj - Zadar
 
 
06:25 
14:30 
8h 5min 
 
 
Turanj - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
06:44 
07:15 
0h 31min 
 
 
Turanj - Zadar
 
 
06:51 
07:05 
0h 14min 
 
 
Turanj - Biograd na moru
 
 
07:14 
07:45 
0h 31min 
 
 
Turanj - Zadar
 
 
07:24 
10:05 
2h 41min 
12,20 EUR
 
Turanj - Split
Odaberi i kupi
 
(91,92 HRK)
 
07:24 
08:25 
1h 1min 
6,30 EUR
 
Turanj - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(47,47 HRK)
 
07:24 
09:34 
2h 10min 
10,50 EUR
 
Turanj - Trogir
Odaberi i kupi
 
(79,11 HRK)
 
07:24 
07:33 
0h 9min 
2,40 EUR
 
Turanj - Biograd na moru
Odaberi i kupi
 
(18,08 HRK)
 
07:46 
08:00 
0h 14min 
 
 
Turanj - Biograd na moru
 
 
07:59 
08:30 
0h 31min 
 
 
Turanj - Zadar
 
 
08:54 
09:25 
0h 31min 
 
 
Turanj - Zadar
 
 
09:01 
09:15 
0h 14min 
 
 
Turanj - Biograd na moru
 
 
09:44 
10:15 
0h 31min 
 
 
Turanj - Zadar
 
 
10:16 
10:30 
0h 14min 
 
 
Turanj - Biograd na moru
 
 
10:25 
18:30 
8h 5min 
 
 
Turanj - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
11:01 
11:15 
0h 14min 
 
 
Turanj - Biograd na moru
 
 
11:16 
11:30 
0h 14min 
 
 
Turanj - Biograd na moru
 
 
11:54 
12:25 
0h 31min 
 
 
Turanj - Zadar
 
 
12:00 
15:23 
3h 23min 
15,00 EUR
 
Turanj - Jablanac (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(113,02 HRK)
 
12:00 
12:12 
0h 12min 
3,40 EUR
 
Turanj - Sukošan
Odaberi i kupi
 
(25,62 HRK)
 
12:00 
13:49 
1h 49min 
60,00 HRK
 
Turanj - Seline (Starigrad Paklenica)
Odaberi i kupi
 
(7,96 EUR)
 
12:00 
16:32 
4h 32min 
147,00 HRK
 
Turanj - Klenovica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(19,51 EUR)
 
12:00 
15:25 
3h 25min 
15,00 EUR
 
Turanj - Živi Bunari
Odaberi i kupi
 
(113,02 HRK)
 
12:00 
17:34 
5h 34min 
24,40 EUR
 
Turanj - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(183,84 HRK)
 
12:00 
12:26 
0h 26min 
4,40 EUR
 
Turanj - Zadar
Odaberi i kupi
 
(33,15 HRK)
 
12:00 
18:38 
6h 38min 
33,30 EUR
 
Turanj - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(250,9 HRK)
 
12:00 
17:09 
5h 9min 
22,60 EUR
 
Turanj - Kraljevica (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(170,28 HRK)
 
 
 
 
odabir države: