Autobus Ulcinj Split

 
relacija:

Ulcinj (MNE) - Split (HR)

prijevoz:

autobus

 
unutar grupe Globtour Međugorje
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-
prometuje:
15.06. - 15.09.
 
  -> Povoljan smještaj u Splitu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Ulcinj 
 
 
05:00
Bar 
 
05:30 
05:30
Budva 
 
06:20 
06:20
Tivat 
 
06:50 
06:50
Kotor 
 
07:10 
07:10
Herceg Novi 
 
08:10 
08:10
Dubrovnik 
 
09:20 
09:20
Ploče 
 
11:50 
11:50
Makarska 
 
12:35 
12:35
Omiš 
 
13:20 
13:20
Split 
 
13:50 
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova