bus Umag Varaždin - Autobusni prijevoz - Varaždin

 
relacija:
Umag - Varaždin
prijevoz:
autobus   interni br.: 3812
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Umag 
 
 
14:15
Novigrad 
 
14:40 
14:40
Poreč 
 
15:10 
15:10
Vrsar 
 
15:30 
15:30
Rovinj 
 
16:00 
16:00
Pula 
 
16:45 
16:50
Labin 
 
17:35 
17:35
Opatija 
 
18:50 
18:50
Rijeka 
 
19:10 
19:30
Karlovac 
 
21:10 
21:10
Zagreb 
 
22:00 
22:10
Sv. Ivan Zelina 
 
22:45 
22:45
Breznica 
 
23:00 
23:00
Breznički Hum 
 
23:10 
23:10
Novi Marof 
 
23:20 
23:20
Varaždin 
 
23:40 
 
 
 
 
Autobusni prijevoz d.o.o.