bus Usora Žabljak Zadar - Jelinak - Zagreb

 
relacija:
Usora Žabljak - Zadar
prijevoz:
autobus   interni br.: 4510
prijevoznik:
Jelinak - Zagreb
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Usora Žabljak 
 
 
06:45
Maglaj 
 
07:15 
07:15
Žepče 
 
07:30 
07:30
Zenica 
 
08:20 
08:30
Vitez 
 
09:15 
09:15
Donji Vakuf 
 
10:35 
10:45
Bugojno 
 
11:00 
11:00
Tomislavgrad 
 
11:55 
11:55
Split 
 
14:10 
14:10
Trogir 
 
14:40 
14:40
Šibenik 
 
15:30 
15:30
Zadar 
 
16:45 
 
 
 
 
Postoji i Jelinak Žepče iz BIH
Redovne linije na relacijama BIH-HR te Bosna i Hercegovina - Njemačka i Hrvatska-Njemačka.