bus Usora Žabljak Zadar - Jelinak - Zagreb

 
relacija:
Usora Žabljak - Zadar
prijevoz:
autobus   interni br.: 4511
prijevoznik:
Jelinak - Zagreb
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Usora Žabljak 
 
 
15:00
Maglaj 
 
15:25 
15:25
Zavidovići 
 
16:00 
16:00
Žepče 
 
16:15 
16:15
Zenica 
 
16:55 
16:55
Vitez 
 
17:30 
17:30
Travnik 
 
17:50 
17:50
Donji Vakuf 
 
18:40 
18:40
Bugojno 
 
19:00 
19:00
Kupres 
 
19:25 
19:25
Split 
 
22:15 
22:15
Trogir 
 
22:45 
22:45
Šibenik 
 
23:35 
23:35
Zadar 
 
00:50 
 
 
 
 
Postoji i Jelinak Žepče iz BIH
Redovne linije na relacijama BIH-HR te Bosna i Hercegovina - Njemačka i Hrvatska-Njemačka.