bus Vinkovci Makarska - Polet - Vinkovci

 
relacija:
Vinkovci - Makarska
prijevoz:
autobus   interni br.: 3557
prijevoznik:
Polet - Vinkovci
dani:
uto-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Vinkovci 
+1
 
20:40
Slavonski Brod 
+1
22:00 
22:10
Karlovac 
+2
01:40 
01:45
Slunj 
+2
02:31 
02:31
Plitvička Jezera 
+2
03:06 
03:06
Udbina 
+2
03:47 
03:47
Gračac 
+2
04:17 
04:17
Obrovac 
+2
04:42 
04:42
Zadar 
+2
05:20 
05:30
Šibenik 
+2
06:40 
06:50
Trogir 
+2
07:25 
07:30
Split 
+2
08:05 
08:15
Omiš 
+2
08:45 
08:45
Makarska 
+2
09:20 
 
 
 
 
pogledati: http://polet.hr/kolodvor/