bus Vinkovci Pula - Polet - Vinkovci

 
relacija:
Vinkovci - Pula
prijevoz:
autobus   interni br.: 3563
prijevoznik:
Polet - Vinkovci
dani:
uto-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Vinkovci 
 
 
19:00
Đakovo 
 
19:45 
19:50
Velika Kopanica 
 
20:10 
20:10
Slavonski Brod 
 
20:40 
20:50
Zagreb 
 
23:00 
23:10
Rijeka 
+1
01:40 
01:50
Pazin 
+1
02:40 
02:45
Poreč 
+1
03:35 
03:40
Rovinj 
+1
04:10 
04:15
Vodnjan 
+1
04:35 
04:35
Fažana 
+1
04:45 
04:45
Pula 
+1
05:00 
 
 
 
 
pogledati: http://polet.hr/kolodvor/