Autobusno stajalište Višnjevac Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:27
Valpovo
Panturist - Osijek
06:26
Valpovo
Panturist - Osijek
06:27
Valpovo
Panturist - Osijek
06:45
Valpovo
Panturist - Osijek
07:06
Valpovo
Panturist - Osijek
07:37
Valpovo
Panturist - Osijek
08:16
Valpovo
Panturist - Osijek
09:14
Valpovo
Panturist - Osijek
10:32
Valpovo
Panturist - Osijek
11:01
Valpovo
Panturist - Osijek
12:14
Valpovo
Panturist - Osijek
12:36
Valpovo
Panturist - Osijek
13:48
Valpovo
Panturist - Osijek
14:41
Valpovo
Panturist - Osijek
15:50
Valpovo
Panturist - Osijek
16:41
Valpovo
Panturist - Osijek
18:05
Valpovo
Panturist - Osijek
18:22
Valpovo
Panturist - Osijek
19:37
Valpovo
Panturist - Osijek
20:35
Valpovo
Panturist - Osijek
22:00
Valpovo
Panturist - Osijek
22:37
Valpovo
Panturist - Osijek
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:43 
06:23 
0h 40min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
05:43 
06:18 
0h 35min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
05:48 
06:14 
0h 26min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
05:48 
06:19 
0h 31min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
07:09 
07:55 
0h 46min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
07:09 
07:48 
0h 39min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
09:09 
09:58 
0h 49min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
09:09 
10:03 
0h 54min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
09:39 
10:10 
0h 31min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
09:39 
10:05 
0h 26min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
10:38 
11:05 
0h 27min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
10:38 
11:10 
0h 32min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
11:09 
11:50 
0h 41min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
11:09 
11:45 
0h 36min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
11:54 
12:20 
0h 26min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
11:54 
12:25 
0h 31min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
12:38 
13:18 
0h 40min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
12:38 
13:10 
0h 32min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
13:39 
14:05 
0h 26min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
13:39 
14:10 
0h 31min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
14:39 
15:10 
0h 31min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
14:39 
15:05 
0h 26min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
15:39 
16:05 
0h 26min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
15:39 
16:10 
0h 31min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
16:29 
17:19 
0h 50min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
16:29 
17:14 
0h 45min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
17:39 
18:15 
0h 36min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
17:39 
18:20 
0h 41min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
18:44 
19:16 
0h 32min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Belišće
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
18:44 
19:10 
0h 26min 
32,00 HRK
 
Višnjevac - Valpovo
Odaberi i kupi
 
(4,25 EUR)
 
 
 
odabir države: