Autobusno stajalište Vodnjan Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Vodnjanu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:40
Pula
Brioni - Pula
06:00
Pula
Autotrans - Rijeka
07:00
Pula
Autotrans - Rijeka
07:15
Pula
Brioni - Pula
07:15
Bale
Autotrans - Rijeka
07:15
Rovinj
Autotrans - Rijeka
07:40
Pula
Fils - Pula
10:00
Pula
Brioni - Pula
10:10
Rovinj
Autotrans - Rijeka
10:10
Pula
Autotrans - Rijeka
10:30
Rovinj
Autotrans - Rijeka
10:30
Bale
Autotrans - Rijeka
10:30
Novigrad
Autotrans - Rijeka
10:30
Poreč
Autotrans - Rijeka
10:30
Umag
Autotrans - Rijeka
10:30
Zagreb
Brioni - Pula
11:45
Rovinj
Brioni - Pula
13:13
Pula
Brioni - Pula
13:45
Pula
Autotrans - Rijeka
13:45
Zagreb
Brioni - Pula
14:00
Rijeka
Brioni - Pula
14:19
Pula
Autotrans - Rijeka
14:40
Pula
Autotrans - Rijeka
14:52
Bale
Autotrans - Rijeka
14:52
Rovinj
Autotrans - Rijeka
15:08
Pula
Brioni - Pula
15:19
Pula
Autotrans - Rijeka
16:00
Rovinj
Autotrans - Rijeka
16:00
Bale
Autotrans - Rijeka
16:10
Pula
Brioni - Pula
16:15
Rovinj
Autotrans - Rijeka
16:15
Poreč
Autotrans - Rijeka
16:15
Bale
Autotrans - Rijeka
17:00
Pula
Brioni - Pula
17:15
Pula
Brioni - Pula
17:25
Zagreb
Fils - Pula
17:30
Pula
Autotrans - Rijeka
18:10
Bale
Autotrans - Rijeka
18:10
Rovinj
Autotrans - Rijeka
18:24
Pula
Autotrans - Rijeka
18:24
Zagreb
Autotrans - Rijeka
18:24
Karlovac
Autotrans - Rijeka
18:24
Rijeka
Autotrans - Rijeka
20:00
Pula
Brioni - Pula
20:15
Pula
Brioni - Pula
20:30
Pula
Brioni - Pula
20:50
Karlovac
Autotrans - Rijeka
20:50
Zagreb
Autotrans - Rijeka
20:50
Pazin
Autotrans - Rijeka
23:30
Zagreb
Brioni - Pula
23:55
Pula
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
04:10 
07:40 
3h 30min 
 
 
Vodnjan - Zagreb
Odaberi i kupi
 
05:40 
10:00 
4h 20min 
 
 
Vodnjan - Zagreb
Odaberi i kupi
 
06:00 
06:30 
0h 30min 
5,20 EUR
 
Vodnjan - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
06:00 
06:12 
0h 12min 
3,90 EUR
 
Vodnjan - Bale
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
07:00 
07:12 
0h 12min 
3,90 EUR
 
Vodnjan - Bale
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
07:00 
07:30 
0h 30min 
5,20 EUR
 
Vodnjan - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
07:15 
11:45 
4h 30min 
 
 
Vodnjan - Zagreb
Odaberi i kupi
 
07:15 
07:25 
0h 10min 
3,60 EUR
 
Vodnjan - Pula
Odaberi i kupi
 
(27,12 HRK)
 
10:10 
14:00 
3h 50min 
25,20 EUR
 
Vodnjan - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(189,87 HRK)
 
10:10 
13:05 
2h 55min 
180,00 HRK
 
Vodnjan - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(23,89 EUR)
 
10:17 
10:30 
0h 13min 
 
 
Vodnjan - Pula
Odaberi i kupi
 
10:17 
10:30 
0h 13min 
4,25 EUR
 
Vodnjan - Pula
Odaberi i kupi
 
(32,02 HRK)
 
10:30 
10:40 
0h 10min 
3,60 EUR
 
Vodnjan - Pula
Odaberi i kupi
 
(27,12 HRK)
 
13:13 
17:15 
4h 2min 
 
 
Vodnjan - Zagreb
Odaberi i kupi
 
13:32 
13:45 
0h 13min 
3,98 EUR
 
Vodnjan - Pula
Odaberi i kupi
 
(29,99 HRK)
 
13:32 
13:45 
0h 13min 
 
 
Vodnjan - Pula
Odaberi i kupi
 
13:45 
14:14 
0h 29min 
5,20 EUR
 
Vodnjan - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(39,18 HRK)
 
13:45 
13:57 
0h 12min 
3,90 EUR
 
Vodnjan - Bale
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
13:47 
14:00 
0h 13min 
3,72 EUR
 
Vodnjan - Pula
Odaberi i kupi
 
(28,03 HRK)
 
13:47 
14:00 
0h 13min 
 
 
Vodnjan - Pula
Odaberi i kupi
 
14:20 
14:31 
0h 11min 
3,90 EUR
 
Vodnjan - Bale
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
14:20 
15:54 
1h 34min 
73,00 HRK
 
Vodnjan - Novigrad
Odaberi i kupi
 
(9,69 EUR)
 
14:20 
16:16 
1h 56min 
11,40 EUR
 
Vodnjan - Umag
Odaberi i kupi
 
(85,89 HRK)
 
14:20 
15:24 
1h 4min 
7,50 EUR
 
Vodnjan - Poreč
Odaberi i kupi
 
(56,51 HRK)
 
14:40 
14:52 
0h 12min 
3,90 EUR
 
Vodnjan - Bale
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
14:40 
15:08 
0h 28min 
5,40 EUR
 
Vodnjan - Rovinj
Odaberi i kupi
 
(40,69 HRK)
 
14:43 
15:08 
0h 25min 
 
 
Vodnjan - Režanci
Odaberi i kupi
 
14:53 
15:03 
0h 10min 
3,60 EUR
 
Vodnjan - Pula
Odaberi i kupi
 
(27,12 HRK)
 
15:22 
15:32 
0h 10min 
3,90 EUR
 
Vodnjan - Bale
Odaberi i kupi
 
(29,38 HRK)
 
15:22 
16:46 
1h 24min 
7,50 EUR
 
Vodnjan - Poreč
Odaberi i kupi
 
(56,51 HRK)
 
 
 
 
odabir države: