Autobusno stajalište Vozilići Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:19
Rovinj
Autotrans - Rijeka
06:19
Pula
Autotrans - Rijeka
09:38
Pula
Autotrans - Rijeka
10:10
Zagreb
Autotrans - Rijeka
10:10
Karlovac
Autotrans - Rijeka
10:10
Rijeka
Autotrans - Rijeka
10:10
Opatija
Autotrans - Rijeka
10:10
Lovran
Autotrans - Rijeka
10:15
Pula
Brioni - Pula
11:25
Lovran
Autotrans - Rijeka
11:25
Opatija
Autotrans - Rijeka
11:25
Rijeka
Autotrans - Rijeka
11:25
Karlovac
Autotrans - Rijeka
11:25
Zagreb
Autotrans - Rijeka
14:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
14:55
Opatija
Autotrans - Rijeka
14:55
Lovran
Autotrans - Rijeka
15:30
Pula
Autotrans - Rijeka
16:25
Pula
Autotrans - Rijeka
16:45
Zagreb
Brioni - Pula
17:11
Lovran
Autotrans - Rijeka
17:11
Zagreb
Autotrans - Rijeka
17:11
Karlovac
Autotrans - Rijeka
17:11
Opatija
Autotrans - Rijeka
17:11
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:45
Pula
Brioni - Pula
20:15
Zagreb
Brioni - Pula
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:19 
13:38 
7h 19min 
215,00 HRK
 
Vozilići - Zadar
Odaberi i kupi
 
(28,54 EUR)
06:19 
16:11 
9h 52min 
287,00 HRK
 
Vozilići - Trogir
Odaberi i kupi
 
(38,09 EUR)
06:19 
16:40 
10h 21min 
305,00 HRK
 
Vozilići - Split
Odaberi i kupi
 
(40,48 EUR)
06:19 
21:43 
15h 24min 
438,00 HRK
 
Vozilići - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(58,13 EUR)
06:19 
07:10 
0h 51min 
46,00 HRK
 
Vozilići - Opatija
Odaberi i kupi
 
(6,11 EUR)
06:19 
07:30 
1h 11min 
56,00 HRK
 
Vozilići - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(7,43 EUR)
06:19 
07:00 
0h 41min 
42,00 HRK
 
Vozilići - Lovran
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
06:19 
09:20 
3h 1min 
150,00 HRK
 
Vozilići - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(19,91 EUR)
06:19 
10:15 
3h 56min 
160,00 HRK
 
Vozilići - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(21,24 EUR)
09:12 
10:15 
1h 3min 
 
 
Vozilići - Rijeka
Odaberi i kupi
09:38 
10:21 
0h 43min 
44,00 HRK
 
Vozilići - Ičići
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
09:38 
13:30 
3h 52min 
162,00 HRK
 
Vozilići - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(21,5 EUR)
09:38 
12:35 
2h 57min 
151,00 HRK
 
Vozilići - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(20,04 EUR)
09:38 
10:17 
0h 39min 
42,00 HRK
 
Vozilići - Lovran
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
09:38 
10:47 
1h 9min 
57,00 HRK
 
Vozilići - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(7,57 EUR)
09:38 
10:27 
0h 49min 
47,00 HRK
 
Vozilići - Opatija
Odaberi i kupi
 
(6,24 EUR)
10:10 
11:15 
1h 5min 
61,00 HRK
 
Vozilići - Pula
Odaberi i kupi
 
(8,1 EUR)
11:25 
12:35 
1h 10min 
61,00 HRK
 
Vozilići - Pula
Odaberi i kupi
 
(8,1 EUR)
14:42 
18:45 
4h 3min 
 
 
Vozilići - Zagreb
Odaberi i kupi
14:55 
16:00 
1h 5min 
62,00 HRK
 
Vozilići - Pula
Odaberi i kupi
 
(8,23 EUR)
15:30 
18:45 
3h 15min 
150,00 HRK
 
Vozilići - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(19,91 EUR)
15:30 
19:40 
4h 10min 
160,00 HRK
 
Vozilići - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(21,24 EUR)
15:30 
16:14 
0h 44min 
44,00 HRK
 
Vozilići - Ičići
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
15:30 
16:20 
0h 50min 
46,00 HRK
 
Vozilići - Opatija
Odaberi i kupi
 
(6,11 EUR)
15:30 
16:45 
1h 15min 
56,00 HRK
 
Vozilići - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(7,43 EUR)
15:30 
16:09 
0h 39min 
42,00 HRK
 
Vozilići - Lovran
Odaberi i kupi
 
(5,57 EUR)
15:33 
16:45 
1h 12min 
 
 
Vozilići - Pula
Odaberi i kupi
16:25 
17:14 
0h 49min 
44,00 HRK
 
Vozilići - Ičići
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
16:25 
20:40 
4h 15min 
160,00 HRK
 
Vozilići - Zagreb
Odaberi i kupi
 
(21,24 EUR)
16:25 
19:45 
3h 20min 
150,00 HRK
 
Vozilići - Karlovac
Odaberi i kupi
 
(19,91 EUR)
 
 
 
odabir države: