Autobusno stajalište Vrsar Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Vrsaru
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:44
Poreč
Autotrans - Rijeka
11:55
Poreč
Autotrans - Rijeka
14:35
Poreč
Autotrans - Rijeka
15:35
Poreč
Autotrans - Rijeka
16:33
Pula
Autotrans - Rijeka
16:33
Bale
Autotrans - Rijeka
16:33
Rovinj
Autotrans - Rijeka
16:35
Poreč
AP - Varaždin
19:27
Premantura
Arriva - Kranj
21:14
Poreč
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
07:20 
07:34 
0h 14min 
29,00 HRK
 
Vrsar - Poreč
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
09:35 
16:35 
7h 0min 
 
 
Vrsar - Varaždin
Odaberi i kupi
13:32 
13:45 
0h 13min 
29,00 HRK
 
Vrsar - Poreč
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
14:40 
14:55 
0h 15min 
29,00 HRK
 
Vrsar - Poreč
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
14:59 
19:27 
4h 28min 
 
 
Vrsar - Kranj
Odaberi i kupi
16:33 
16:46 
0h 13min 
29,00 HRK
 
Vrsar - Poreč
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
21:47 
22:00 
0h 13min 
29,00 HRK
 
Vrsar - Poreč
Odaberi i kupi
 
(3,85 EUR)
 
 
 
 
odabir države: