Autobusno stajalište Žaborić Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
10:19
Split
Autotrans - Rijeka
10:19
Trogir
Autotrans - Rijeka
10:19
Primošten
Autotrans - Rijeka
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
14:17
Trogir
Autotrans - Rijeka
14:17
Makarska
Autotrans - Rijeka
14:17
Split
Autotrans - Rijeka
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
15:24
Zadar
Autotrans - Rijeka
15:24
Rijeka
Autotrans - Rijeka
15:24
Šmrika
Autotrans - Rijeka
15:24
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
15:24
Šibenik
Autotrans - Rijeka
15:24
Senj
Autotrans - Rijeka
15:24
Turanj
Autotrans - Rijeka
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Turanj
Autotrans - Rijeka
19:15
Vodice
Autotrans - Rijeka
19:15
Senj
Autotrans - Rijeka
19:15
Šibenik
Autotrans - Rijeka
19:15
Crikvenica
Autotrans - Rijeka
19:15
Šmrika
Autotrans - Rijeka
19:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
19:15
Zadar
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
08:10 
14:30 
6h 20min 
 
 
Žaborić - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
10:19 
16:50 
6h 31min 
206,00 HRK
 
Žaborić - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(27,34 EUR)
 
10:19 
17:34 
7h 15min 
29,80 EUR
 
Žaborić - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(224,53 HRK)
 
10:19 
12:26 
2h 7min 
9,50 EUR
 
Žaborić - Zadar
Odaberi i kupi
 
(71,58 HRK)
 
10:19 
10:32 
0h 13min 
3,40 EUR
 
Žaborić - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(25,62 HRK)
 
10:19 
11:29 
1h 10min 
6,30 EUR
 
Žaborić - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(47,47 HRK)
 
11:20 
13:20 
2h 0min 
 
 
Žaborić - Zadar
Odaberi i kupi
 
12:10 
18:30 
6h 20min 
 
 
Žaborić - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
14:17 
15:03 
0h 46min 
6,30 EUR
 
Žaborić - Pirovac
Odaberi i kupi
 
(47,47 HRK)
 
14:17 
14:30 
0h 13min 
3,40 EUR
 
Žaborić - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(25,62 HRK)
 
14:17 
15:56 
1h 39min 
9,50 EUR
 
Žaborić - Zadar
Odaberi i kupi
 
(71,58 HRK)
 
14:17 
20:30 
6h 13min 
29,80 EUR
 
Žaborić - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(224,53 HRK)
 
14:17 
19:49 
5h 32min 
206,00 HRK
 
Žaborić - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(27,34 EUR)
 
15:24 
16:40 
1h 16min 
8,70 EUR
 
Žaborić - Split
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
15:24 
16:11 
0h 47min 
6,70 EUR
 
Žaborić - Trogir
Odaberi i kupi
 
(50,48 HRK)
 
17:25 
19:15 
1h 50min 
 
 
Žaborić - Zadar
Odaberi i kupi
 
19:15 
20:03 
0h 48min 
6,70 EUR
 
Žaborić - Trogir
Odaberi i kupi
 
(50,48 HRK)
 
19:15 
20:36 
1h 21min 
8,70 EUR
 
Žaborić - Split
Odaberi i kupi
 
(65,55 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: