Autobusno stajalište Zadar (airport) Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Zadru
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
05:55
Zadar
Liburnija - Zadar
06:55
Zadar
Liburnija - Zadar
10:55
Zadar
Liburnija - Zadar
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:00 
05:20 
0h 20min 
 
 
Zadar (airport) - Zadar
 
 
06:00 
06:20 
0h 20min 
 
 
Zadar (airport) - Zadar
 
 
07:00 
07:20 
0h 20min 
 
 
Zadar (airport) - Zadar
 
 
13:00 
13:20 
0h 20min 
 
 
Zadar (airport) - Zadar
 
 
15:35 
15:55 
0h 20min 
 
 
Zadar (airport) - Zadar
 
 
17:10 
17:30 
0h 20min 
 
 
Zadar (airport) - Zadar
 
 
17:25 
17:45 
0h 20min 
 
 
Zadar (airport) - Zadar
 
 
19:00 
19:20 
0h 20min 
 
 
Zadar (airport) - Zadar
 
 
21:35 
21:55 
0h 20min 
 
 
Zadar (airport) - Zadar
 
 
21:55 
22:15 
0h 20min 
 
 
Zadar (airport) - Zadar
 
 
 
 
 
 
odabir države: