bus Zadar Usora Žabljak - Jelinak - Zagreb

 
relacija:
Zadar - Usora Žabljak
prijevoz:
autobus   interni br.: 4509
prijevoznik:
Jelinak - Zagreb
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zadar 
 
 
12:40
Šibenik 
 
13:55 
13:55
Trogir 
 
14:45 
14:45
Split 
 
15:15 
15:15
Tomislavgrad 
 
17:05 
17:05
Vitez 
 
20:05 
20:05
Zenica 
 
20:50 
20:50
Žepče 
 
21:30 
21:30
Maglaj 
 
21:45 
21:45
Usora Žabljak 
 
22:15 
 
 
 
 
Postoji i Jelinak Žepče iz BIH
Redovne linije na relacijama BIH-HR te Bosna i Hercegovina - Njemačka i Hrvatska-Njemačka.