Autobus Zadar Dubrovnik

 
relacija:

Zadar - Dubrovnik

prijevoz:

autobus

 
Posluje unutar Čazmatrans grupacije
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zadar 
 
 
10:00
Bibinje 
 
10:10 
10:10
Sukošan 
 
10:15 
10:15
Sv. Petar na moru 
 
10:20 
10:20
Turanj 
 
10:25 
10:25
Sveti Filip i Jakov 
 
10:27 
10:27
Biograd na moru 
 
10:34 
10:34
Pakoštane (raskršće) 
 
10:37 
10:37
Drage 
 
10:39 
10:39
Prosika 
 
10:40 
10:40
Pirovac 
 
10:42 
10:42
Tisno (raskršće) 
 
10:50 
10:50
Vodice 
 
10:58 
10:58
Šibenik 
 
11:30 
12:00
Brodarica 
 
12:05 
12:05
Žaborić 
 
12:10 
12:10
Grebaštica 
 
12:15 
12:15
Primošten (raskršće) 
 
12:30 
12:30
Rogoznica (raskršće) 
 
12:39 
12:39
Podorljak 
 
12:43 
12:43
Marina 
 
12:50 
12:50
Seget Vranjica 
 
12:55 
12:55
Seget Donji 
 
12:57 
12:57
Trogir 
 
13:03 
13:03
Solin 
 
13:20 
13:20
Split 
 
13:35 
14:00
Dugi Rat 
 
14:25 
14:25
Omiš 
 
14:35 
14:35
Ruskamen 
 
14:40 
14:40
Mimice 
 
14:49 
14:49
Dubci 
 
14:53 
14:53
Brela (raskršće) 
 
14:55 
14:55
Baška Voda 
 
15:02 
15:02
Baško Polje 
 
15:05 
15:05
Promajna 
 
15:08 
15:08
Krvavica 
 
15:14 
15:14
Makarska 
 
15:20 
15:25
Tučepi 
 
15:36 
15:36
Igrane 
 
15:45 
15:45
Živogošće 
 
15:49 
15:49
Drvenik 
 
15:58 
15:58
Zaostrog 
 
16:02 
16:02
Podaca 
 
16:04 
16:04
Brist 
 
16:06 
16:06
Baćina 
 
16:15 
16:15
Ploče 
 
16:30 
16:35
Rogotin 
 
16:41 
16:41
Opuzen 
 
16:49 
16:49
Klek (HR) 
 
17:09 
17:09
Zaton Doli 
 
17:26 
17:26
Doli 
 
17:29 
17:29
Slano 
 
17:40 
17:40
Brsečine 
 
17:45 
17:45
Trsteno 
 
17:55 
17:55
Orašac 
 
18:00 
18:00
Zaton (Dubrovnik) 
 
18:15 
18:15
Dubrovnik 
 
18:30 
 
 
Sve linije na relaciji Zadar - Dubrovnik
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
06:00 
14:30 
Odaberi i kupi
10:00 
18:30 
Odaberi i kupi
13:45 
21:43 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova