Autobus Zagreb Dvor na Uni

 
relacija:

Zagreb - Dvor na Uni

prijevoz:

autobus

 
Posluje unutar Čazmatrans grupacije
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
14:15
Velika Gorica 
 
14:31 
14:31
Vukovina 
 
14:38 
14:38
Mraclin 
 
14:42 
14:42
Buševec 
 
14:44 
14:44
Ogulinec 
 
14:46 
14:46
Vukojevac 
 
14:49 
14:49
Pešćenica 
 
14:51 
14:51
Lekenik 
 
14:55 
14:55
Dužica 
 
15:00 
15:00
Žažina 
 
15:04 
15:04
Stupno 
 
15:10 
15:10
Odra 
 
15:14 
15:14
Sisak 
 
15:20 
15:20
Pračno 
 
15:35 
15:35
Mošćenica 
 
15:40 
15:40
Petrinja 
 
15:45 
15:45
Taborište 
 
15:53 
15:53
Budičina 
 
15:57 
15:57
Moštanica 
 
16:08 
16:08
Blinja 
 
16:14 
16:14
Bijelnik 
 
16:20 
16:20
Knezovljani 
 
16:28 
16:28
Umetići 
 
16:34 
16:34
Velešnja 
 
16:44 
16:44
Panjani 
 
16:46 
16:46
Hrvatska Kostajnica 
 
16:50 
16:50
Volinja 
 
16:58 
16:58
Kirišnica 
 
17:01 
17:01
Kuljani 
 
17:03 
17:03
Kozibrod 
 
17:06 
17:06
Divuša 
 
17:10 
17:10
Golubovac 
 
17:13 
17:13
Unčani 
 
17:16 
17:16
Struga 
 
17:19 
17:19
Zamlača 
 
17:22 
17:22
Dvor na Uni 
 
17:26 
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova