Autobus Zagreb Ilok

 
relacija:

Zagreb - Ilok

prijevoz:

autobus

dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Trebaš smještaj u Iloku? Pogledaj na  booking.com
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
13:30
Slavonski Brod 
 
15:45 
16:15
Babina Greda 
 
17:00 
17:00
Županja 
 
17:25 
17:25
Gradište (raskršće) 
 
17:34 
17:34
Vinkovci 
 
18:00 
18:00
Nuštar 
 
18:05 
18:05
Bršadin 
 
18:10 
18:10
Borovo 
 
18:15 
18:15
Vukovar 
 
18:20 
18:20
Sotin 
 
18:30 
18:30
Opatovac 
 
18:37 
18:37
Mohovo 
 
18:43 
18:43
Šarengrad 
 
18:53 
18:53
Ilok 
 
19:05 
 
 
Sve linije na relaciji Zagreb - Ilok
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.10.2022
13:30 
19:05 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova