Autobus Zagreb Sisak

 
relacija:

Zagreb - Sisak

prijevoz:

autobus

 
Auto Promet Sisak d.o.o.
Lokalne linije: Topolovac, Gušće, Kratečko, Palanjek, Farkašić,...
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Sisku
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
17:30
Velika Gorica 
 
17:47 
17:47
Vukovina 
 
17:55 
17:55
Mraclin 
 
17:57 
17:57
Buševec 
 
18:01 
18:01
Ogulinec 
 
18:03 
18:03
Vukojevac 
 
18:06 
18:06
Pešćenica 
 
19:09 
19:09
Lekenik 
 
18:13 
18:13
Dužica 
 
18:18 
18:18
Žažina 
 
18:22 
18:22
Sela 
 
18:26 
18:26
Stupno 
 
18:29 
18:29
Odra 
 
18:32 
18:32
Sisak 
 
18:35 
 
 
Sve linije na relaciji Zagreb - Sisak
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
11:30 
12:35 
Odaberi i kupi
15:00 
16:05 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova