Autobus Zagreb Sisak

 
relacija:

Zagreb - Sisak

prijevoz:

autobus

 
Auto Promet Sisak d.o.o.
Lokalne linije: Topolovac, Gušće, Kratečko, Palanjek, Farkašić,...
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Sisku
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
18:30
Velika Gorica 
 
18:47 
18:47
Vukovina 
 
18:55 
18:55
Mraclin 
 
18:57 
18:57
Buševec 
 
19:01 
19:01
Ogulinec 
 
19:03 
19:03
Vukojevac 
 
19:06 
19:06
Pešćenica 
 
19:09 
19:09
Lekenik 
 
19:13 
19:13
Dužica 
 
19:18 
19:18
Žažina 
 
19:22 
19:22
Sela 
 
19:26 
19:26
Stupno 
 
19:29 
19:29
Odra 
 
19:32 
19:32
Sisak 
 
19:35 
 
 
Sve linije na relaciji Zagreb - Sisak
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
05.12.2022
11:30 
12:35 
Odaberi i kupi
14:15 
15:20 
Odaberi i kupi
15:00 
16:05 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova