Autobus Zagreb Sisak

 
relacija:

Zagreb - Sisak

prijevoz:

autobus

 
Auto Promet Sisak d.o.o.
Lokalne linije: Topolovac, Gušće, Kratečko, Palanjek, Farkašić,...
dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Sisku
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
12:45
Velika Gorica 
 
13:02 
13:02
Vukovina 
 
13:10 
13:10
Mraclin 
 
13:12 
13:12
Buševec 
 
13:16 
13:16
Ogulinec 
 
13:18 
13:18
Vukojevac 
 
13:21 
13:21
Pešćenica 
 
13:24 
13:24
Lekenik 
 
13:25 
13:25
Dužica 
 
13:28 
13:28
Žažina 
 
13:32 
13:32
Sela 
 
13:36 
13:36
Stupno 
 
13:38 
13:38
Odra 
 
13:42 
13:42
Sisak 
 
13:45 
 
 
Sve linije na relaciji Zagreb - Sisak
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
11:30 
12:35 
Odaberi i kupi
15:00 
16:05 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova