Autobus Zagreb Split

 
relacija:

Zagreb - Split

prijevoz:

autobus

dani:
pon-uto-sri-čet-pet-sub-ned-pra-
prometuje:
01.01. - 31.12.
 
  -> Povoljan smještaj u Splitu
 
STANICA
 
DOL.
POL.
Zagreb 
 
 
16:30
Stankovci 
 
20:35 
20:35
Šibenik 
 
21:10 
21:10
Primošten (raskršće) 
 
21:40 
21:40
Rogoznica (raskršće) 
 
21:47 
21:47
Trogir 
 
22:10 
22:10
Split 
 
22:40 
 
 
Sve linije na relaciji Zagreb - Split
 
POL.
DOL.
 
NAPOMENA
04.12.2022
02:00 
08:05 
Odaberi i kupi
07:00 
12:25 
Odaberi i kupi
08:00 
12:50 
Odaberi i kupi
08:30 
14:15 
Odaberi i kupi
08:30 
15:30 
Odaberi i kupi
09:00 
14:05 
Odaberi i kupi
10:30 
16:50 
Odaberi i kupi
10:30 
20:36 
Odaberi i kupi
11:00 
16:05 
Odaberi i kupi
11:30 
20:00 
Odaberi i kupi
12:00 
16:50 
Odaberi i kupi
13:25 
18:35 
Odaberi i kupi
14:15 
19:10 
Odaberi i kupi
14:35 
15:25 
Odaberi i kupi
16:00 
20:25 
Odaberi i kupi
16:00 
20:50 
Odaberi i kupi
16:30 
22:40 
Odaberi i kupi
17:00 
22:10 
Odaberi i kupi
18:00 
23:05 
Odaberi i kupi
19:30 
01:00 
Odaberi i kupi
21:00 
02:35 
Odaberi i kupi
22:05 
22:50 
Odaberi i kupi
22:30 
03:45 
Odaberi i kupi
23:55 
05:00 
Odaberi i kupi
 
 
 
Nastavi pretragu linija na tražilici voznih redova