Autobusno stajalište Zaton (Dubrovnik) Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Zaton
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:25
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
08:15
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
13:20
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
14:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
17:30
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
18:30
Zadar
Čazmatrans Promet - Čazma
19:15
Dubrovnik
Čazmatrans Promet - Čazma
21:17
Rijeka
Autotrans - Rijeka
21:17
Split
Autotrans - Rijeka
21:17
Omiš
Autotrans - Rijeka
21:17
Makarska
Autotrans - Rijeka
21:17
Trsteno
Autotrans - Rijeka
21:17
Ploče
Autotrans - Rijeka
21:17
Zadar
Autotrans - Rijeka
21:17
Trogir
Autotrans - Rijeka
21:17
Ruskamen
Autotrans - Rijeka
21:17
Šibenik
Autotrans - Rijeka
21:17
Kraljevica (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:17
Murvica (donja)
Autotrans - Rijeka
21:17
Biograd na moru (raskršće)
Autotrans - Rijeka
21:17
Vodice (raskršće)
Autotrans - Rijeka
22:00
Dubrovnik
Croatia Bus - Zagreb
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
05:25 
13:20 
7h 55min 
 
 
Zaton (Dubrovnik) - Zadar
Odaberi i kupi
 
08:15 
15:56 
7h 41min 
237,00 HRK
 
Zaton (Dubrovnik) - Zadar
Odaberi i kupi
 
(31,46 EUR)
 
08:15 
14:30 
6h 15min 
196,00 HRK
 
Zaton (Dubrovnik) - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(26,01 EUR)
 
08:15 
11:27 
3h 12min 
17,30 EUR
 
Zaton (Dubrovnik) - Donja Brela
Odaberi i kupi
 
(130,35 HRK)
 
08:15 
10:31 
2h 16min 
14,40 EUR
 
Zaton (Dubrovnik) - Drvenik (Gradac)
Odaberi i kupi
 
(108,5 HRK)
 
08:15 
20:30 
12h 15min 
48,70 EUR
 
Zaton (Dubrovnik) - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(366,93 HRK)
 
08:15 
19:49 
11h 34min 
343,00 HRK
 
Zaton (Dubrovnik) - Crikvenica
Odaberi i kupi
 
(45,52 EUR)
 
08:15 
12:23 
4h 8min 
21,10 EUR
 
Zaton (Dubrovnik) - Split
Odaberi i kupi
 
(158,98 HRK)
 
08:15 
11:52 
3h 37min 
144,00 HRK
 
Zaton (Dubrovnik) - Omiš
Odaberi i kupi
 
(19,11 EUR)
 
08:15 
11:22 
3h 7min 
130,00 HRK
 
Zaton (Dubrovnik) - Baška Voda
Odaberi i kupi
 
(17,25 EUR)
 
08:15 
11:07 
2h 52min 
121,00 HRK
 
Zaton (Dubrovnik) - Makarska
Odaberi i kupi
 
(16,06 EUR)
 
08:15 
09:53 
1h 38min 
9,40 EUR
 
Zaton (Dubrovnik) - Ploče
Odaberi i kupi
 
(70,82 HRK)
 
08:15 
08:50 
0h 35min 
35,00 HRK
 
Zaton (Dubrovnik) - Ston (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(4,65 EUR)
 
08:15 
08:21 
0h 6min 
18,00 HRK
 
Zaton (Dubrovnik) - Trsteno
Odaberi i kupi
 
(2,39 EUR)
 
08:20 
17:30 
9h 10min 
 
 
Zaton (Dubrovnik) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
11:15 
19:15 
8h 0min 
 
 
Zaton (Dubrovnik) - Zadar
Odaberi i kupi
 
12:40 
22:00 
9h 20min 
 
 
Zaton (Dubrovnik) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
14:05 
14:30 
0h 25min 
 
 
Zaton (Dubrovnik) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
18:15 
18:30 
0h 15min 
 
 
Zaton (Dubrovnik) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
21:15 
06:25 
9h 10min 
 
 
Zaton (Dubrovnik) - Zagreb
Odaberi i kupi
 
21:17 
21:43 
0h 26min 
3,00 EUR
 
Zaton (Dubrovnik) - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(22,6 HRK)
 
 
 
 
 
odabir države: