Autobusno stajalište Zeleni Hrast Hrvatska

 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
13:10
Split
Autotrans - Rijeka
13:10
Zadar
Autotrans - Rijeka
13:15
Bakarac
Autotrans - Rijeka
13:15
Rijeka
Autotrans - Rijeka
16:24
Split
Autotrans - Rijeka
16:24
Zadar
Autotrans - Rijeka
16:55
Bakarac
Autotrans - Rijeka
16:55
Bakarac
Autotrans - Rijeka
16:55
Rijeka
Autotrans - Rijeka
18:41
Split
Autotrans - Rijeka
18:41
Zadar
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
13:10 
18:35 
5h 25min 
212,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(28,14 EUR)
13:10 
17:13 
4h 3min 
142,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(18,85 EUR)
13:10 
17:34 
4h 24min 
156,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(20,7 EUR)
13:10 
16:40 
3h 30min 
124,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
13:15 
13:38 
0h 23min 
33,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Zadar
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
13:15 
15:05 
1h 50min 
81,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(10,75 EUR)
16:24 
19:38 
3h 14min 
124,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
16:24 
20:30 
4h 6min 
156,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(20,7 EUR)
16:24 
21:20 
4h 56min 
212,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(28,14 EUR)
16:24 
20:10 
3h 46min 
142,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(18,85 EUR)
16:55 
18:56 
2h 1min 
81,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(10,75 EUR)
16:55 
17:20 
0h 25min 
33,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Zadar
Odaberi i kupi
 
(4,38 EUR)
18:41 
22:41 
4h 0min 
142,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Bakarac
Odaberi i kupi
 
(18,85 EUR)
18:41 
23:02 
4h 21min 
156,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Rijeka
Odaberi i kupi
 
(20,7 EUR)
18:41 
22:08 
3h 27min 
124,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Novi Vinodolski
Odaberi i kupi
 
(16,46 EUR)
19:50 
21:45 
1h 55min 
81,00 HRK
 
Zeleni Hrast - Šibenik
Odaberi i kupi
 
(10,75 EUR)
 
 
 
 
odabir države: