Autobusno stajalište Žrnovo Hrvatska

  -> Povoljan smještaj u Žrnovu
 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
06:05
Zagreb
Autotrans - Rijeka
06:05
Zadar
Autotrans - Rijeka
06:05
Split
Autotrans - Rijeka
06:05
Opuzen (raskršće)
Autotrans - Rijeka
06:05
Korčula
Autotrans - Rijeka
06:25
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
06:25
Blato
Autotrans - Rijeka
06:45
Korčula
Autotrans - Rijeka
07:30
Blato
Autotrans - Rijeka
07:30
Blato
Autotrans - Rijeka
07:30
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
07:30
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
10:20
Korčula
Autotrans - Rijeka
11:00
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
11:00
Blato
Autotrans - Rijeka
12:20
Korčula
Autotrans - Rijeka
14:15
Korčula
Autotrans - Rijeka
14:45
Blato
Autotrans - Rijeka
14:45
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
15:05
Korčula
Autotrans - Rijeka
17:00
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
17:00
Blato
Autotrans - Rijeka
18:35
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
18:35
Dubrovnik
Autotrans - Rijeka
18:35
Ston (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:35
Ston (raskršće)
Autotrans - Rijeka
18:35
Ston
Autotrans - Rijeka
18:35
Ston
Autotrans - Rijeka
18:35
Korčula
Autotrans - Rijeka
21:15
Blato
Autotrans - Rijeka
21:15
Vela Luka
Autotrans - Rijeka
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:05 
07:05 
1h 0min 
43,00 HRK
 
Žrnovo - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(5,71 EUR)
06:05 
06:55 
0h 50min 
38,00 HRK
 
Žrnovo - Blato
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
06:30 
08:55 
2h 25min 
84,00 HRK
 
Žrnovo - Ston (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(11,15 EUR)
06:30 
08:55 
2h 25min 
84,00 HRK
 
Žrnovo - Ston (raskršće)
Odaberi i kupi
 
(11,15 EUR)
06:30 
09:55 
3h 25min 
112,00 HRK
 
Žrnovo - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(14,86 EUR)
06:30 
09:55 
3h 25min 
111,00 HRK
 
Žrnovo - Dubrovnik
Odaberi i kupi
 
(14,73 EUR)
06:30 
06:35 
0h 5min 
20,00 HRK
 
Žrnovo - Korčula
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
06:30 
07:40 
1h 10min 
41,00 HRK
 
Žrnovo - Potomje
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
06:30 
07:40 
1h 10min 
41,00 HRK
 
Žrnovo - Potomje
Odaberi i kupi
 
(5,44 EUR)
06:30 
08:40 
2h 10min 
68,00 HRK
 
Žrnovo - Ston
Odaberi i kupi
 
(9,03 EUR)
06:30 
08:40 
2h 10min 
68,00 HRK
 
Žrnovo - Ston
Odaberi i kupi
 
(9,03 EUR)
06:30 
08:27 
1h 57min 
63,00 HRK
 
Žrnovo - Ponikve (Pelješac)
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
06:30 
08:27 
1h 57min 
63,00 HRK
 
Žrnovo - Ponikve (Pelješac)
Odaberi i kupi
 
(8,36 EUR)
06:50 
07:50 
1h 0min 
44,00 HRK
 
Žrnovo - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
06:50 
07:40 
0h 50min 
38,00 HRK
 
Žrnovo - Blato
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
06:50 
07:40 
0h 50min 
38,00 HRK
 
Žrnovo - Blato
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
06:50 
08:00 
1h 10min 
38,00 HRK
 
Žrnovo - Blato
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
06:50 
08:00 
1h 10min 
38,00 HRK
 
Žrnovo - Blato
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
07:30 
07:45 
0h 15min 
20,00 HRK
 
Žrnovo - Korčula
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:30 
07:35 
0h 5min 
20,00 HRK
 
Žrnovo - Korčula
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:30 
07:45 
0h 15min 
20,00 HRK
 
Žrnovo - Korčula
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:30 
08:02 
0h 32min 
20,00 HRK
 
Žrnovo - Korčula
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
07:30 
08:02 
0h 32min 
20,00 HRK
 
Žrnovo - Korčula
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
10:20 
11:10 
0h 50min 
38,00 HRK
 
Žrnovo - Blato
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
10:20 
11:20 
1h 0min 
44,00 HRK
 
Žrnovo - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
11:00 
11:05 
0h 5min 
20,00 HRK
 
Žrnovo - Korčula
Odaberi i kupi
 
(2,65 EUR)
12:20 
13:20 
1h 0min 
44,00 HRK
 
Žrnovo - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
12:20 
13:10 
0h 50min 
38,00 HRK
 
Žrnovo - Blato
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
14:15 
15:05 
0h 50min 
38,00 HRK
 
Žrnovo - Blato
Odaberi i kupi
 
(5,04 EUR)
14:15 
15:15 
1h 0min 
44,00 HRK
 
Žrnovo - Vela Luka
Odaberi i kupi
 
(5,84 EUR)
 
 
 
odabir države: