Autobusno stajalište Feričanci Hrvatska

 
 
dolasci:
DOL.
 
IZ PRAVCA
PRIJEVOZNIK
08:18
Našice
Panturist - Osijek
09:48
Našice
Panturist - Osijek
12:48
Našice
Panturist - Osijek
13:58
Našice
Panturist - Osijek
15:58
Našice
Panturist - Osijek
17:36
Koprivnica
HŽ Putnički prijevoz - Zagreb
20:03
Našice
Panturist - Osijek
 
 
polasci:
POL.
DOL.
 
 
06:15 
06:30 
0h 15min 
26,00 HRK
 
Feričanci - Našice
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
06:53 
07:10 
0h 17min 
26,00 HRK
 
Feričanci - Našice
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
12:25 
12:40 
0h 15min 
26,00 HRK
 
Feričanci - Našice
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
13:44 
14:00 
0h 16min 
26,00 HRK
 
Feričanci - Našice
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
17:08 
17:36 
0h 28min 
 
 
Feričanci - Našice
Odaberi i kupi
19:22 
19:40 
0h 18min 
26,00 HRK
 
Feričanci - Našice
Odaberi i kupi
 
(3,45 EUR)
 
 
 
 
odabir države: